Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek nem netes...

Hogyan szerezzek nem netes barátokat?

Figyelt kérdés
Mindig látom hogy kinek milyen jó a baráti társasága mennyire jól érzik magukat stb... Én pedig most többentem rá hogy igazán barátaim sincsenek. Oké hogy suliba mindig beszélünk, de nyáron nem találkoztam senkivel. Hogyan szerezzek barátokat? Neten azért nem akarok ismerkedni, mivel én szeretnék személyesen találkozni velük. Sportolok is de ott sem annyira jó a helyzet.
2019. júl. 28. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Melyik telepulésen laksz?
2019. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mármint személyesen ismerkedni
2019. júl. 28. 21:43
 3/3 anonim válasza:
Ha netről ismersz meg valakit az sem feltétlenül rossz. Saját tapasztalat, hogy egyik legjobb fiú barátommal is egy városban lakunk, de ugye én azt sem tudtam, hogy a földön van. Azóta rendszeresen beszélgetünk, találkozunk. Szóval nem teljesen reménytelen ez sem.
2019. aug. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!