Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, soha nem volt egy barátom sem.... általános iskola utolsó 2 évében, amikor összevonták az osztályomat, egy másikkal akkor lett 2 haverom, jókat hülyültünk, de nekik is meg kellett játszanom, a kretén idióta bohócot, hogy legalább röhögjelenk rajtam..... Aztán jött a gimnázium, mindannyian más középiskolába mentünk, így lényegében, már vagy 3 éve nem beszéltem velük.....

Idén érettségiztem, jól sikerült, 4.2 volt az átlagom, sajnos a matematikát elcsesztem, így műszakira, ahova jelentkeztem, nem fognak felvenni....

Elegem van az életből, le vagyok égve, nincsen barátnőm, lényegében soha nem is volt, csúnya is vagyok, elfáradtam.... Egész eddigi életemben, azért tanultam, jártam nyáron diákmunkára, gűrcöltem, hogy legyek valaki.... Mindig érdekelt a fotózás, nem vagyok sajnos profi, révén egy nyomi fényképezőgépre sem tudok összespórolni, de telefonnal szerintem ügyesen szerencsétlenkedek....

Van egy instagram oldalam, ahol 5500-an követnek kB, barátkozni egyik sem akar, csak ilyen hülye f"szságokat kérdezgetnek.... Az anyám egész életemben csak oltott, azt mondja, semmire nem vagyok jó, meg hogy jobb lenne ha megdöglenék.... Lehet igaza van, céltalan az életem, senkim sincsen, ha meghalnék, talán még az anyám se jönne el a temetésre....Értelmetlen az életem, ha nincs kivel megosztanom, elfáradtam.

Vége.



19/F


2019. júl. 9. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Leszek a barátod. Na semmi homo! Csak ilyen komment buddy (nem wc).
2019. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha gondolod írj, én szívesen barátkozom! :D
2019. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
írj ha gondolod
2019. júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Írj ha szeretnél :)
2019. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!