Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mért álmodom folyton ezt?

Mért álmodom folyton ezt?

Figyelt kérdés

Hónapok óta elkezdtem álmodni arról, hogy az egykori barátnőmmel újra jóban leszünk.

Röviden a barátságunk története: Jól megvoltunk 9. év elején kb 1 vagy 2 hónapig, aztán ő azt mondta, hogy más barátokat is akar. Próbáltam alkalmazkodni, de az új barátnő el akart takarítani az útból én pedig feladtam. Lehordtam szegény barátnőmet mindennek facebookon hirtelen felindulásból. Azóta úgy szégyellem magam, es nem mernék odamenni hozzá, főleg hogy azóta eltelt 2 év és van egy csomó új barátja. Az első es a második álmomban kibékültünk, aztán a 3.ban veszekedtem az új barataival, bocsánatot kértem, majd megint barátok lettünk. Nem is értem. Már 2 éve lassan hozzá se szólok, de mégis megmaradt bennem ez a barátság főleg hogy azóta nem volt igazi barátom.



2019. júl. 28. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"de mégis megmaradt bennem ez a barátság főleg hogy azóta nem volt igazi barátom."


Hát ezért.

2019. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 grafno ***** válasza:
78%
En olvasnék a helyedben. Az emberek nem neked valók.
2019. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire fontos neked próbálj meg ráírni beszélgetni vele.Mond el mit érzel. Ha meg sem próbálod akkor nyomaszt majd állandóan.Ha meg elküld akkor legalább nincs benned ott a mi lett volna ha... Egyébként ki tudja lehet hiányzol neki.
2019. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem hianyzok neki. Amikor ránezek csak azt látom milyen jó neki nélkülem. Amikor egyedül voltunk az osztályteremben, akkor is ugy köszönt mintha életeben nem látott volna. Mikor regen felhivtam lerazott valami átlátszó dumával.
2019. júl. 28. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy gondol rád, lehet, hogy hiáynzol neki, nem tdom
2019. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!