Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Miért álmodom folyton az általános iskolás osztálytársaimmal?

21 éves vagyok, már az érettségin is jó ideje túl vagyok, nemhogy az általánoson... de mégsem túlzok, ha azt mondom, rengetegszer álmodom az akkori osztálytársakkal azóta is. Általában kellemetlen, nyomasztó, vagy csak olyan semleges álmok.

Mások is így vannak ezzel? Mi lehet ennek az oka? Már egy ideje foglalkoztat.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: osztálytárs, álomfejtés, álom

máj. 17. 01:46  Privát üzenet  

A válaszok
Nyilván nem dolgoztál fel még mindent velük kapcsolatban. Én 40 körüli vagyok, máig előfordul, hogy egykori osztálytársakkal (áltisk, gimi, főiskola) álmodom.

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 17. 21:30 Privát üzenet
Én is 21vagyok és velem kb hetente fordul elő, ma is az egykori gimis társammal álmodtam de mindig erotikusat vmiért... Szerintem csak hiányoljuk a mindennapos barátok társaságokat.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 19. 10:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igazatok lehet, mindkettőtöknek. Fura, mert amúgy sosem jutnak eszembe, nem is nagyon szerettem őket, csak az agyam gyártja velük éjszakánként a különböző marhaságokat... na mindegy, végülis ez legyen a legrosszabb.

Ment a zöld kéz :)

# 3/6Időpont máj. 19. 14:14 Privát üzenet
Erdekes nekem is ez van mostanaba hogy egyik volt osztalytarsammal almodok neha, egy utcaba lakunk de 14 eves korunk ota nem talalkoztunk igaz az elotte se kb 1x vagy 2x voltam nala

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 21. 16:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, nálam is ugyanez, hogy 0 kapcsolat, nem is látom őket, de valahogy mindig besunnyognak az álmaimba. Furi.

# 5/6Időpont máj. 21. 18:00 Privát üzenet
Az a fura hogy álmomban még mindig 14 evesek vagyunk :D

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 22. 07:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért álmodok mindig az osztálytársaimmal?
Miért álmodok mostanság sokat a volt osztálytársaimmal?
Mit jelent ha az álmomban az osztálytársaimmal verekedtem? :D több lent
Most mentem kilencedikbe, és ha a tavalyi általános iskolás osztálytársaimmal találkozok nem is köszönek nekem,? ők jóval jobb körülmények között élnek mint én.
Az hogy lehet, hogy átiratkoztam két éve egy másik suliba, és azota minden nem a volt osztálytársaimmal vagy az iskolával vagy a tanárokkal álmodom?
Miért álmodok rengetegszer a volt osztálytársaimmal?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!