Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom folyton az...

Miért álmodom folyton az általános iskolás osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, már az érettségin is jó ideje túl vagyok, nemhogy az általánoson... de mégsem túlzok, ha azt mondom, rengetegszer álmodom az akkori osztálytársakkal azóta is. Általában kellemetlen, nyomasztó, vagy csak olyan semleges álmok.

Mások is így vannak ezzel? Mi lehet ennek az oka? Már egy ideje foglalkoztat.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. máj. 17. 01:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem dolgoztál fel még mindent velük kapcsolatban. Én 40 körüli vagyok, máig előfordul, hogy egykori osztálytársakkal (áltisk, gimi, főiskola) álmodom.
2019. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 21vagyok és velem kb hetente fordul elő, ma is az egykori gimis társammal álmodtam de mindig erotikusat vmiért... Szerintem csak hiányoljuk a mindennapos barátok társaságokat.
2019. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet, mindkettőtöknek. Fura, mert amúgy sosem jutnak eszembe, nem is nagyon szerettem őket, csak az agyam gyártja velük éjszakánként a különböző marhaságokat... na mindegy, végülis ez legyen a legrosszabb.

Ment a zöld kéz :)

2019. máj. 19. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Erdekes nekem is ez van mostanaba hogy egyik volt osztalytarsammal almodok neha, egy utcaba lakunk de 14 eves korunk ota nem talalkoztunk igaz az elotte se kb 1x vagy 2x voltam nala
2019. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, nálam is ugyanez, hogy 0 kapcsolat, nem is látom őket, de valahogy mindig besunnyognak az álmaimba. Furi.
2019. máj. 21. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a fura hogy álmomban még mindig 14 evesek vagyunk :D
2019. máj. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!