Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy régi jóbarát, akivel...

Ha egy régi jóbarát, akivel az idő során megszakadt a barátság, újra felkeresne titeket, örülnétek neki? Szívesem beszélgetnétek vele újra?

Figyelt kérdés

Néhány éve volt egy nagyon jó barátom, de aztán mindketten más utakra terelődtünk és sajnos szép lassan megszakadt a kapcsolat. Soha nem vitatkoztunk, tehát nem vesztünk össze, csak valahogy egyre kevesebbet beszéltünk, végül semennyit. Mostanában eszembe jutott, hogy mi lehet vele, írtam neki. Egyelőre nem válaszolt, remélem, hogy este már fog, amikor lesz ideje.


Ti hasonló esetben örülnétek, ha valaki, akivel nagyon jóban voltatok, újra beszélni szeretne veletek?


2019. aug. 2. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Van pár ember aki felkereshetne. De nem fognak szerintem... Amikor én tettem örültek látszólag, de annyi is volt.
2019. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!