Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes volt megszakitani egy...

Érdemes volt megszakitani egy internetes baratsagot? Nagyon joba voltam vele, sőt túl joba De nem akartam olyan közel kerüljön hozzám Mennyi idő lesz míg elfelejtem?

Figyelt kérdés

2019. aug. 5. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ hogy mennyire ragaszkodtál hozzá. Ha nagyon akkor sokáig fog tartani,és ha nem engeded el akkor vagy tönkremész vagy már soha nem fogsz megbízni benne. Ha csak egy kicsit akkor az idő múlásával elfelejted. De minden esetben tudnod kell elfogadni hogy már nincs semmiféle kapcsolat közöttetek. Az is egy jó megoldás lehet ha helyrehozod.
2019. aug. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van 2 internetes baratsagom es mar tartanak kb 10 eve. :). Szerintem nincs ertelme megszakitani, igaz lehet sose fogunk talalkozni de az emberek akikkel eloben vagyok/voltam barat idovel mindig eltuntek, es ez a 2 internetes meg nem.
2019. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát nagyon bíztam benne

Nagyon

És már még bántam amit tettem, de most nem írjátok rá, mert akkor szélhámos lennék

Én csak azt akartam ne zavarjon, pl mikor nekem dolgom van akkor is ír

De nagyon jó barát volt

Nem tudom mit tegyek

2019. aug. 5. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle elnézést? A bocsánatkérés nem gáz szerintem. Ha nem bocsát meg,akkor tovább kell lépni.
2019. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát ez van

Amugy túl kell lépni szerintem már.

2019. aug. 5. 12:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha fontos volt neked, akkor ne. Ha volt valami probléma köztetek, akkor beszéljétek meg, nem gáz egymástól bocsánatot kérni. Ha már közel kerültetek egymáshoz, akkor nem éri meg megszakítani a barátságotokat.


Megkérdezhetem, hogy mi volt a probléma?

2019. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem lennél szélhámos, sőt. Mindenki csinál hülyeségeket, az előző válaszolók jól mondják, nem kell szégyellni, hogy bocsánatot kérj tőle. Vagy ha nem szeretnéd, mert kellemetlen lenne, akkor ugyanúgy írj rá, mintha nem történt volna semmi. Ha tényleg te is fontos voltál neki, akkor nem fog azon rugózni, hogy nem kértél bocsánatot. Biztos örülne neki, ha az este ráírnál.
2019. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én kb 20 éve chateltem először. 10-20-as éveimben rengeteg netes barátom lett, akik mára nem maradtak meg. Akik megmaradtak azok a real life barátok...


Lehet van kivétel és a többi blablabla, de nőként a legtöbb pasi csak kurni akart, a lányok nem barátkoznak lányokkal...így én nem igazán ismertem meg igaz barátot.

Illetve de, egyet igen. Mai napig megmaradt barátnak, de vele össze is jöttem vagy 10 éve 1-2 hónapra. Mivel pasiként nem jött be, de barátnak igen, így megmaradt. De végeredményben ott is több lett volna a dolog, ha én is akarom.

2019. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!