Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen gyakran érdemes írni...

Milyen gyakran érdemes írni egy internetes (gyk-s) levelezőtársnak?

Figyelt kérdés

Attól félek,hogy ha túl sokat írok neki,akkor idegesíteni fogom.Szóval most csak naponta 1x írok neki a biztonság kedvéért.

Nincsenek barátaim,nem akarom elveszteni



2019. aug. 2. 00:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem emiatt kár aggódni. Ha idegesítené a sok válaszolgatás, akkor max. nem válaszolna gyorsan. Mármint, hiába írsz neki egy levelet reggel, ő dönti el, mikor válaszol rá. Ő dönti el, hogy válaszol rögtön, vagy este válaszol. Nem tudom érted-e, hogy mit akarok mondani. A lényeg az, hogy emiatt ne aggódj szerintem. :)
2019. aug. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha idegesítetted volna nem válaszol vagy letilt. Akkor írj ha van mondandód.
2019. aug. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pfff...mi az, hogy "biztonság kedvéért"??? :D Totál úgy csinálsz, mintha muszáj lenne valakinek x mennyiségű üzenetet küldened meghatározott időnként. Egyáltalán nem kötelező semmi sem, akkor írj neki, ha van valami mondandód a számára, nem kell ezen a piszlicsáré dolgon ennyit parázni.
2019. aug. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amilyen gyakra kérdéseket látsz kirakva és fontos, hogy csak szexuális témával, vagy trágár szavakkal illesd a többieket mint é...desmézes, vagy v..útrajongó. 😂
2019. aug. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Beszéld meg vele, hogy neki mi lenne a jó, mert lehet, hogy ő is arra vágyik, hogy írjanak neki. Vagy nem.
2019. aug. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Azért ne éld bele magad annyira.
2019. aug. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem é....desmézes nem írt még trágár dolgot. csak olyanokat szokott hogy szeretne barátkozni, vagy szeretne barátság extrákkal kapcsolatot :D sosem válaszoltam neki.

a vagyönőr durvábban viselkedik :D

2019. aug. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jó lenne beszélgetni vele gyakrabban,csak félek hogy idegesítem és itthagy



Ja ez az édesmézes gyerek folyton rámír hogy beszélgetni akar,de válaszra már nem méltat.

A vagyonőr jófej lehet,vele még nem találkoztam.

2019. aug. 2. 12:03
 9/12 anonim ***** válasza:
nagyon jófej a vagyonőr :D naponta ezer ugyanolyan kérdést ír ki, és ha nem olyan válaszolsz neki amire számít akkor nagyon trágár szöveget kapsz tőle priviben. rendes :)
2019. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is vagyonőr lettem volna :/ csak nem vettek fel az egyetemre
2019. aug. 2. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!