Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert van az, hogy az emberek...

Miert van az, hogy az emberek nem tudnak beszelgetni?

Figyelt kérdés

Szemely szerint szeretek ismerkedni, beszelgetni,baratkozni..nem eroltetem ra magam masokra, altalaban olyanokkal beszelgetek, akar szemelyesen, akar online akik szinten szeretnek beszelgetni, ismerkedni..

Kozben 1-2 szavas valaszok.. majd se szo, se beszed.. eltunik. :D ha a hogy hivnak, mennyi idos vagy kerdeseknel tovabb jutnank, aztmondom oke, nem kedvelt meg..


Szoval.. valaki beszelgetni? 😀



2019. aug. 6. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Te se tudsz beszélgetni. Mellesleg lehet hogy nem is akarnak veled beszélgetni. Ne legyen ekkora egód. Nekem nagyobb az egóm.
2019. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

1# Ez miez volt ez? 😂

A kinek nagyobb az egója-verseny az farokmérettől függ? 😂

2019. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

kérdező tehát te most random emberekkel szóbaállnál, mégis azt tartod furcsának, hogy a kötelező kérdések után elfogynak a témák...minek?


én azt sem tudom, te ki vagy...tőlem ismerkedhetünk, aztán kiderül, hogy nincs is semmi közös témánk, és elkopik az egész...nincs ebben semmi csoda.


másik véglet meg amikor nekiáll az ember egyből lelkiszemetest csinálni a másikból, és elkezdi terhelni a szar problémáival...

2019. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Én ismerkednék veled!


De ha kiderül, hogy te is fiú vagy, akkor vagy sörözünk, vagy qva élet, hogy te leszel a lány!

2019. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1, lenne tovabbi tema is, de a kotelezo kerdeseknel sem tudunk tovabb jutni.😀 mint irtam, nem eroltetem ra magam masokra, olyan emberekkel kezdek beszelgetni, akik hasonloan gondoljak -legalabbis ezt mondjak.

Velem konnyu beszelni. Szertem megismerni mas emberek allaspontjat is, igy ha valamiben nem egyezik a velemenyunk, ugy sem koptatom le, hanem meghallgatom o mit gondol x dologrol. 😌


Es igen, szivesen beszelgetek idegen emberekkel.🤷‍♀️ lehet valakinek sok(k) hogy ennyire nyitott vagyok, es szivesen beszelgetek, akkoris ha elsore ugy tunhet teljesen elteroek vagyunk.

2019. aug. 6. 20:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ilyen kérdésnél jó lenne legalább egy korosztály-tartományt meghatározni, mert pl. valaki 37 évesen nem szívesen beszélgetne egy 18 év alattival...
2019. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem zuditom ra senkire eletem nagy problemait. Azt azert egy jo baratra is ritkan szoktuk. Nyilvanvalo hogy ha valakivel ellezdek beszelgetni akit nem ismerek (még), elosszor az egyszeru kerdesekkel kezdunk. Mint a neve, hobbija, tanulmanyai/munkalya.. ebbol azert altalaban alakul ki beszelgetes.

Hobbi? Olvasas. Kezdvenc konyv? Na, maris egy tema. Ami meg tobabb fokozodhat.

Es ez csak egy pelda.

Ertem en, ha valakinek ez tul sok, es nem szeret ismerkedni. En viszont igen. Olyanokkal, akik haaonloan gondoljak.


Ha nagyon nincs kozos tema, hamar kiderul, es ugysem eroltetem, sem a masik fel.

2019. aug. 6. 21:01
 8/9 A kérdező kommentje:
Jogos,20 eves vagyok.
2019. aug. 6. 21:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint te sem tudsz beszélgetni.

Amúgy mi lenne, ha nem interneten csinálnád?

2019. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!