Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet valakit megtalálni?

Hogyan lehet valakit megtalálni?

Figyelt kérdés
Közösségi oldalon nem találom mert csak a keresztnevét tudom,meg az hogy melyik városba lakik. Azt is hogy hány éves. Gondoltam arra hogy elutazok abba a városba és addig sétálgatok amíg meg nem találom de ez szerintem hülyesség lenne. Azt is tudom hogy hogyan néz ki. Ja és még sulis. Ezek alapján meg tudom találni vagy lehetetlenség?
2019. aug. 9. 20:07
 1/2 anonim válasza:
84%

Jézus remélem nem valami pedofilnak adok tanácsot.Innen nézve elég betegnek hangzik elsőre,hogy 3-4 kis alap adat alapján akarsz valakit egy teljesen másik városban megtalálni. XD


Keresd olyan csoportokban ami köthető az ő környékéhez.Iskolák,munkahely,kutyás-macskás csoportok,játék csoportok,stb.

2019. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem dehogy. Ugyanannyi évesek vagyunk.
2019. aug. 9. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!