Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám őt megtalálni?

Hogyan tudnám őt megtalálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, hogy ezzel feladom a leckét és elég furának tűnhet az egész kérdés, de mégis ha valaki tudna ebben segíteni, megköszönném.


Van egy jó barátom régről, aki Ádám névre hallgat (vezetéknevet is tudok, ám az elég "tucat" így a facebook sem sokat segít). Nagyjából 5 éven át beszélgettünk Skype-on keresztül, majdnem napi szinten, végül szinte már legjobb barátok voltunk. Majd változások jöttek az életünkbe, nekem párom lett, elkezdtem az egyetemet stb. a beszélgetést sajnos én nem tartottam fent olyan gyakorisággal , mint régen. Azóta nem elérhető, már többször is írtam, nem jött válasz és nem tudom mit tegyek. Csupán azt akarom tudni jól van-e, hogy alakulnak a dolgai.. Nem tudom eléggé átadni az érzést, érdekes kapcsolat volt a miénk, mivel több 100 km választott el minket és arról volt "jelképes" hogy csak Skype-on folytattunk beszélgetés. Nagyon szoros volt ez a kötelék köztünk, mindent megbeszéltünk egymással. Már 1 éve nem hallottam felőle, de gyakran eszembe jut.

Csupán ennyit tudok róla ami alapján be lehet azonosítani: név, tudom hogy budapesti az illető, (pontosabban budai) nagyon imádja a filmeket/filmzenéket, így gyakran jár moziba, nagy kritikus, igazi Star Wars rajongó, küllemre megvan, és borzalmas poénjai vannak:D


Kérlek, ha van bármi ötletetek hogy mi alapján kereshetem még meg, vagy a leírtak alapján ismertek ilyen személyt, írjatok (küllemre kb 175 magas, átlagos testalkatú szöszi, kék szemű srác)


(facebookon próbálkoztam eddig, de mint tudjuk, nagyon nem alkalmas emberek keresésére, valamint skype-on az ott említett címre küldtem egy e-mailt)


Nagyon köszi még egyszer, szép estét!



#barát #Skype #keresés #barátom keresem #emberek keresése
2018. nov. 21. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyelj. Sok sikert de ha minden kötél szakad, akkor magánnyomozó! Én tuti azt bíznék meg, hogy keresse meg. Kerül, amibe kerül.
2018. nov. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fészen lehet érdemes lenne átnézni ilyen star wars rajongói csoportokat. Az valamennyire szűkítheti a kört. Hátha tagja valamelyiknek. Vagy ha születési időt tudsz és van valami ismerősöd valami hatóságnál, vagy orvos akkor ők is segíthetnek, h megkeresik a rendszerben.
2018. nov. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Facebookon írd be a skypeon látható mail címet, ha nem állította át az adatvédelmi beállításokat, és az adott címmel regisztrált akkor meglesz. :)
2018. nov. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam a címet beütni facebookra, de sajnos nem lett találat.. A fanoldalas ötlet még jó, azt megpróbálom
2018. nov. 22. 16:52
 5/10 A kérdező kommentje:
Kár, hogy oldalak kedvelőit nem lehet megnézni, csak ismerősöket ír ki.
2018. nov. 22. 16:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! A leírtak alapján ismerek egy ilyen Ádámot. Ha priviben elmondod a vezetéknevét, akkor előfordulhat hogy ő az
2018. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megtaláltad? Szólj ha igen
2018. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem, azóta sem találtam meg sajnos(:

Próbáltam további üzeneteket hagyni, semmi reakció, az e-mailt is próbáltam kikeresni, semmi válasz

2019. jan. 20. 14:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Megpróbáltad facebookon leszűkíteni a keresési találatokat? Pl. Hogy csak budapesti embereket adjon k
2019. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon drágák vagytok, hogy segítetek :D


Igenigen próbáltam azt is sajnos semmi

2019. jan. 23. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!