Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy felejtsek el valakit?

Hogy felejtsek el valakit?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok már szerelmes a legjobb barátomba, ő nem tud róla és nem is akarom hogy tudjon, szeptembertől mindketten más suliba tanulunk tovább.Nagyon sokat szenvedtem már ,hogy minden nap vele vagyok de sose úgy ahogy én akarnám, és pontosan tudom hogy sose leszünk többek mint barátok. Nem birom már tovább játszani magam, félek hogy elveszítem de nem akarok tovább reménykedni, ,,kiszeretnék belőle szeretni" de ez nem megy könnyen,mert csak ő rá vágyok minden percben. Mit tegyek? Mit tennétek a helyemben?

2019. aug. 14. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látod mindenna, szerintem könnyebb lesz. Ismerkedj másokkal. Írd össze rossz tulajdonságait
2019. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!