Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy felejtsek el valakit...

Hogy felejtsek el valakit akit öcsémként szerettem mindennél jobban 5 évig elválaszthatatlanok voltunk de mostanába egyre hülyébb drogozik lóg a sulibol, balhés társaságokat keresi?

Figyelt kérdés
nemlehet vele beszélni mert hazudik és már nem is érdekli mi van velem mit tegyek hogy ne hiányozzon? Rettentően hiányzik ha pár hétig nem talizunk?
2015. nov. 25. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Elrontotta az életét. Nem tudsz mit tenni, ha nem hagyja. Te látod át a helyzetet, hogy érdemes-e vele elbeszélgetned négy szem közt komolyabban. Ha úgy látod nincs kinek mondani, akkor hagyd. Másképp meg próbáld meg megértetni veled a dolgokat.


Elfelejteni nehéz, mert fáj az emléke.

2015. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne elfelejteni akard, hanem segíts neki, hogy ne csússzon még mélyebbre. Beszélgess vele, szorítsd sarokba.
2015. nov. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha öcsédként szereted ne hagyd hogy lecsússzon. Nem elfelejteni kell hanem kirántani a sz.rból. Mond el neki hogy mit látsz rajta és hogy félted mert a barátod.Szervezz vele programokat hogy addig se azokkal a gyökerekkel lógjon.
2015. nov. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem akarja hogy ki rángassan belölle ráadásul megtettem 3x is mindig jo minden de 2 honap mulva ujra kezdödik az egèsz elöröl
2015. nov. 26. 04:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Ès mostanába ha èn nem kajtatom, rohanok utána ő már nem is keres
2015. nov. 26. 04:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Ès ő már nem is ragaszkodik hozzám csak èn mert tudom hogy règen másvolt de azóta sajnos "felnött" megváltozott
2015. nov. 26. 05:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!