Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hol lehetne olyan...

Szerintetek hol lehetne olyan barátokat találni, akikkel lehet kiállításokra, galériákba, színházba, komolyzenei és dzsessz koncertre járni, stb?

Figyelt kérdés

Olyanok akik filmek terén nem csak a legújabb képregény mozi és Adam Sandler, illetve The Rock főszereplésével készült mozi érdekli, hanem nyitott a valamivel nehezebben emészthető filmekre is, aki értékeli akár a különböző történelmi, építészeti tematikájú kiállításokat is.


Egy barátom van, aki ezen programok egy részére nyitott, a többiekkel már alig találkozom, mert egy jó beszélgetésre alig lehet invitálni, mert annak is az a vége, hogy piálni akarnak, amit én már elutasítok (amiért le is szólnak).


2019. aug. 19. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennek a barátodnak próbálj ismerkedni a barátaival, ha vannak neki a közösökön kívül.
2019. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 Neki sem igazán vannak ilyen barátai, igazából rá is, a filmes, illetve különböző kiállításokkal kapcsolatos pontok igazak, de pl. a képzőművészetek, és a fent írt zenék nem érdeklik.


Bár vele legalább sok mindent lehet csinálni, és ki lehet mozdítani a komfortzónájából.

2019. aug. 19. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha bevállalod, hogy először egyedül mész ilyen programokra, akkor ott biztosan olyan embereket találsz, akiket ez érdekel. Tehát elvileg "helyben" kéne ismerkedni. Hogy ez mennyire működik a való életben, az meg majd kiderül.
2019. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy?
2019. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Sajnos nem.
2019. aug. 19. 12:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem pont érdekel az ilyesmi, a párom énekelt is komolyzenei koncerten.
2019. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csak egy ilyen barátom van, de én már érte is hálás vagyok, nehezen "találtam".:) Szerintem ilyen embereket csak ezeken az említett programokon fogsz tudni találni (vagy neten, de az bonyolultabb és rizikósabb), egyszerűen csak szólíts le valakit aki egyedül van és szimpatikus, legalább egy közös témátok már biztosan lesz.
2019. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen barátokat keresek, viszont erősen kétlem, hogy egy korcsoport lennénk.


Szerintem is leginkább magán az eseményen tudsz hasonló érdeklődésű embereket találni, mert nyilván azért mennek oda, mert szeretik az adott dolgot:D Viszont az a helyzet, hogy nem igazán járnak mondjuk moziba egyedül az emberek, vagy ha mégis, egy film közben nem lehet ismerkedni. Talán utána meg lehet inni közösen valamit, társalogni, de egy mozi nem épp ismerkedős hely. Egy kiállítás inkább, de általában ott is csend van, mindenki nézegeti a kiállított tárgyakat.


Esetleg próbálkozhatsz internetes, facebook csoportokban (már ha vannak ilyenek), akár itt. Sajnos nekem sincs jobb ötletem. Talán ha "megszeretteted" valakivel ezeket a dolgokat.

2019. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!