Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek a kétszínű...

Mi a véleményetek a kétszínű barátokról?

Figyelt kérdés
Van egy "barátnőm" aki a szemembe nyalizik,jópofizik stb,a hátam mögött meg mindig szét akar választani minket a barátommal..Soha nem bántottam meg őt semmivel meg hát anyira nem is beszélünk..nem értem mi a baja.. Ti mit tennétek a helyembe?? 17/L

2019. aug. 21. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Kétszínű? Barát? Bocsánat, nem tudom értelmezni a kérdést.
2019. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Velem egyszer tehetne meg ilyen egy barátom, utána legfeljebb magázódhatunk, ha találkozunk az utcán, feltéve, hogy egyáltalán fel akarom őt ismerni.

Az ilyen dolgok igencsak rongálják az arcmemóriámat...

2019. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem mindig azt mondja hogy benne megbízhatok.. Hàt igen.. :D
2019. aug. 21. 22:17
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
A két szó egy mondaton belül paradoxon. Olyan, mint a becsületes maffiózó.
2019. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kétszínű, azaz kavar/kibeszél a hátad mögött. De mivel feltetted ezt a kérdést, hogy szét akar választani a barátoddal, akkor valószínűleg visszajutnak hozzád a dolgok amiket mond. Nos, ha már barátok vagytok, üljetek le és kérdezz rá, hogy ez meg az mégis mi volt, ezeket mért mondtad/csináltad, tudsz arról, hogy kibeszél, stb.

A reakciójából és a válaszaiból biztosan el tudod majd dönteni, hogy valóban a barátod e, vagy csak valami miatt lóg veled.

Lehet, hogy bejön neki a barátod, vagy még annál is több..

2019. aug. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nem mondanám barátnak se mert nem szoktam vele sokat beszélni csak hülyén fogalmaztam meg bocsánat :D..már sok mindenkitől visszahallottam hogy engem kibeszél stb.. előttem pedig jófej
2019. aug. 22. 07:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha kétszínű, akkor nem barát. Ezzel a lendülettel elmondanám neki, hogy tudok arról, mint művel és többet nem állnék vele szóba.
2019. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kétszínű barát inkább nem barát mint hogy az legyen. Barát legyen az aki melletted van és ne támadjon beléd. Igaz barát nem ilyen.
2020. jún. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!