Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért kellene...

Szerintetek miért kellene elküldenem a barátnőmnek a pasim képét? Ez nem gyerekes?

Figyelt kérdés

Elszóltam magam, hogy nála voltam, 22 vagyok.

Aztán, hogy néz ki, küld el a Facebook profilját... De most rá akart írni szegényre, hogy igaz-e vagy mi? Vagy másnak mutogatja a fotóját.


Küldtem neki róla egy fotót, de mondjuk megbántam, mert ki tudja kinek nem továbbítja. Ha a beszélgetéseimet is lementi screenshotra aztán küldi másnak. Csak akkor az lett volna, hogy nem is létezik...


2019. aug. 25. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
he? eleg fura barati kapcsolat lehet amiben attol rettegsz, h rair a pasira h letezik-e. lol. mi is mutattuk egymasnak ismerkedesi szakaszban a pasit, utana meg talalkoznak is, nem ertem ebben mi a fura? inkabb baratnonek nem neveznem azt akinel az az elso gondolatod kinek mutogatja...
2019. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Többé ilyent ne csinálj.Ha kiváncsi,keressen rá és nézze meg.
2019. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek nagyon igaza van, meg még azt nem értem 22 évesen ez probléma? Hogy megmutatja valakinek hogy kivel jársz? Titok vagy szégyelled? Akinek meg nem birod nyugodt szívvel megmutatni a srácot az még havernak is kevés
2019. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vajon miért, gondolom kíváncsi rá... anno mi is megmutattuk egymásnak iwiwen, ha vkivel alakult valami... fura, hogy nálad ez ilyen gondolatokat vet fel. Biztos, hogy barátnőd ez a barátnő, akiről beszélsz? Segítek: nem az, különben egyrészt alapesetben fel sem merülne benned a para, másrészt meg tudnád kérdezni őt magát arról, amiről inkább vadidegeneket kérdezel...
2019. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

"Ez nem gyerekes?"


Vicces, hogy ezt kérdezed, miközben még a saját barátnőd is "elszólásból" tudja meg, hogy "pasid" van...

2019. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon magas.🤨
2019. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Érdekes. Mások megmutogatják ha kell, ha nem.
2019. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak kíváncsi rá hogy néz ki a srác. Nem kell ezt túl misztifikálni.
2019. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A barátnőd előtt titkolózni ugyanolyan gyerekes, mint képért kuncsorogni.
2019. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a barátnőimmel szoktunk küldeni egymásnak képet az aktuális kiszemeltünkről. De eszünkbe se jut azon gondolkodni hogy kinek mutogatja meg a másik.
2019. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!