Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy segítsek barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek barátnőmnek pasit találni, ha nem hajlandó kimozdulni, sem társkeresőzni?

Figyelt kérdés

A félreértések elkerülése végett: Mindketten lányok vagyok, úgy értettem a barátnőt. :D


Egy ideje megkért, hogy segítsek neki kapcsolatot találni (kapcsolatot szeretne, nem egyéjszakást). Én nagyon szívesen segítenék neki, de akárhányszor ha hívom, hogy menjünk el valahova, soha nem jön, mindig kifogásokat keres. 10+ ötletet mondtam már, sokat ezen az oldalon ajánlottak, volt, ami engem érdekelt volna, és szívesen elmentem volna vele oda, vagy csak egyszerű dolgok, hogy legalább kimozduljunk és emberek között legyen. Mondtam, hogy ha egyik se tetszik (pedig tényleg elég sokat írtam), mondjon ő valamit, de azzal van a probléma, hogy egyáltalán nem akar elmenni otthonról.

Javasoltam neki a társkeresőket is, de az se tetszik neki (mondjuk ezt megértem).

Szerintem ő arra vár, hogy én ismerjek meg valakit neki, aztán mutassam be őket egymásnak... Egyszer érdeklődött volna egy haverom iránt, de abból végül nem lett semmi, egyéb okok miatt.

Én tényleg szeretnék segíteni neki, örülnék neki, ha boldog lenne valakivel, de ez így nagyon nehéz. Van valami ötletetek?



2019. júl. 16. 23:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Szia. Szerintem neki első sorban nem valószínű, hogy kapcsolatra van szüksége. Valószínűleg teli van önértékelési gondokkal, szorong, fél emberek közé menni. Tudom, mert férfiként én is ebben a helyzetben vagyok. Szeretnék magam mellé egy társat, de a hasonló jellegű problémáim miatt én se nagyon merek már ismerkedni. Ördögi kör tudom..
2019. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos ez nem így működik. Ha szerencséje van találkozik valakivel akivel szerelembe esik, de nagyobb az esély rá, hogy nem. Ez a baj. A szerencsén múlik.
2019. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1: Én is. Diagnosztizáltak szorongással (és még mással is), meg szociális fóbiám is van. De megpróbálom legyőzni úgy, hogy igenis kimozdulok. Én tudom, hogy nekem nem tenne jót egy kapcsolat, nem is állok rá készen, úgyhogy én nem is keresek magamnak. De megkérdeztem, hogy ő mit szeretne, mitől lenne boldog. Azt mondta, hogy kapcsolatot szeretne. Tényleg, ezt már nagyon sokszor mondta.
2019. júl. 16. 23:21
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ő nem akar társat keresni, ő azt várja, hogy készen odarakják elé és ne kelljen érte semmit sem tennie. Hagyd rá, majd megunja, aztán úgyis megismer valakit.
2019. júl. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

#3


Itt mindenki ilyesmiktől szenved? Csak mert #1, Te, és felírhatsz engem is... Csak nálam a depresszió látványosabb.

2019. júl. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Tudod az a fura, hogy mindenki megszokta, hogy a ferfiak (pl) a tarskereson csak a farkukat mutogatjak. Igy ez megertheto tenyleg. Amikor en kozlom a csajokkal, miutan valaszol a levelemre, hogy komolyat szeretnek, akkor nem ir, mert azt varta hogy lazadhasson amiert intim kepet kapott 😂 amugy ugyanitt reklamozom magam, makk egeszseges vagyok, igaz valogatos, es ez az egyetlen hibam 😂 10/9.98 csaj dohanyzik. Ha o a maradek 0.02-be tartozik mar kuldheted is ram 😅
2019. júl. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A probléma ott kezdődik, ha már az ismerkedés előtt kifogásokat keres, akkor mit kezdene egy férfivel ?

Egy kapcsolat nem arról szól, nem mozdulunk ki sehova.

Egy antiszoccal nehéz bármit kezdeni. illetve helyette nem tudsz ismerkedni, ezt az utat neki kell végigjárnia, Te csak segíteni tudsz neki ebben, tanácsokkal ellátni.


Mint korábban írták, az önértékelési zavarok, önbizalomhiány stb. nem vezet előre... Ezekkel kezdeni kell valamit sürgősen. Amíg ezek nincsenek rendben, egy kapcsolatra negatív hatással lesz. Nem a másik félben kell keresni a megmentő társat. ez nem így működik, ő kigyógyít a depiből. igen, segíteni segít, de nem oldja meg a személyes problémáit.

másrészt ezek a mentális problémák nem túl vonzóak hosszútávú kapcsolathoz.

2019. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Keményen és őszintén meg kell neki mondani, hogy amíg nem változtat addig ez nem fog menni. Azért vagy a barátja, hogy ezeket az arcába vágd. Hogyha a barátságotok csak annyiból áll, hogy tutujgatjátok egymást és kegyes hazugságokkal tömitek egymás fejét akkor ez nem barátság.
2019. júl. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mintha csak rólam mesélnél. Bár... Én néha kimozdulok itthonról. F/20
2019. júl. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Megkért hogy segíts de nem engedi hogy segíts, zseniális.
2019. júl. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!