Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Na olyan magam féle problémámb...

Na olyan magam féle problémámba ütköztem hogy mai világba hogy is kell barátkozni?

Figyelt kérdés
Személyesen vagy csak interneten elkezdek beszélni bárkivel egy idő után lekoptatt, vagy csak én beszélek és az elég nyomasztó tudd lenni. Na most hogy is kell barátkozni mert én lemaradhattam valamiről.
2019. aug. 28. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan ezt tapasztalom, így elég nehéz. Ma az embereknek már nem ér semmit a barátság.
2019. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pedig milyen jó a barátság...



Egy normális barátom van de nem foglalhatom le minden idejét..

2019. aug. 28. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Ha már eljutsz odáig, hogy van kivel beszélni, az azért haladás. Szerintem embereket találni a semmiből még nehezebb.
2019. aug. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Találom embert csak ugy lekoptatnak mint a franc és azért még se egy szia mizut tolok eléjük🤷‍♀️
2019. aug. 28. 10:29
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Ha elkezdesz beszélni valakivel, aki nem akar beszélgetni, akkor történik az amit leírsz.

Olyan emberekkel kell beszélgetni, akik nyitottak rá. Ha nem találsz ilyet, akkor rossz helyen próbálkozol.

2019. aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
52%

Elsősorban az fontos tényező 2019-ben,hogy lány vagy fiú vagy. Én sohasem voltam a híve az internetes barátkozásnak, én mindig is élőben, személyesen szerettem barátkozni, mert akkor látom, hogy mennyire kíváncsiak rám, látom a testbeszédét, a mimikáját, hallom a hanglejtését. Szóval minden verbális és non-verbális jelet le tudsz szűrni, ha szemfüles vagy. Aztán lesz olyan aki szimpatikus lesz legyen az lány/fiú és léphettek a következő szintre akár barátság, akár annál több is lehet. Nincsenek jól bevált barátkozási módszerek, sablonok. Egyvalamit szeretnék kiemelni, azért, hogy bekerülj egy társaságba, esetleg felhívd valami "menő/népszerű" fiú/lány figyelmét, sose kövess el olyan dolgokat amit megbánnál, gondolok olyanra, hogy elkezdesz dohányozni, piálni, drogozni, esetleg más embereket, főleg ha látni rajta, hogy introvertált piszkálni szóban vagy fizikailag. Mert nem ér annyit az egész, még akkor sem, ha esetleg utána rádszállnak, mert, ha felnősz, és benő a fejed lágya rájönnél, hogy az ilyen dolgok elkövetése nem lettek volna szép dolgok tőled. Inkább keress más embereket, más társaságot, akik szívesen lógnak veled.

Úgy írtam ide az "élet bölcsességeit", mintha már dédpapa lennék, de még csak 19 éves vagyok, de én sosem szerettem ha mást csúfolnak esetleges testi hibái miatt, a középiskolában, mindig jártam a gólyatáborokba, hogy az új gólyáknak tudjak segíteni beilleszkedni. Kitartást, aztán nyiss minél több ember felé, és aki nem kíváncsi az erőfeszítéseidre, akkor lehet jobb is úgy.

2019. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!