Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A párom volt húga minek...

A párom volt húga minek nyalizik a párom exének?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttem a kedvesemmel, pont kijött egy kapcsolatból amit csúnyán zárt le. Az exnöje, akit messziröl én is ismertem, sokáig ármánykodott, megpróbálta sokáig a kak.t keverni köztünk. Párom húga kedvesen fogadott és mindig szidta nekem az exnöt, hogy így nem illettek össze úgy nem, velem mennyivel boldogabb a bátyja stb.

Èszrevettem viszont egy ideje, hogy Facebookon, amint kiposztol valamit az exnö, párom húga azonnal szivecskézi, likolgatja, dícsérgeti, hogy milyen jól összeszedte magát, remekül néz ki stb. Ok, lehetnek jóban, nem ezzel van a baj, de akkor miért szidja nekem meg agyon az exnöt, szemmel láthatólag meg úgy nyalja a sejhaját, hogy már nekem zavarba ejtö. Mit gondoljak erröl a húgocskáról? Kétszínünek tartom de párom szerint nem kéne foglalkozzam vele.


2019. szept. 2. 16:22
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat! A címben benne maradt a volt szó.

Nem a volt húga! Még most is a húga :D Elnézést!

2019. szept. 2. 16:23
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd meg magadnak az információt és aszerint kezeld a hugicát. Vigyázz mit mondasz előtte, vagy mit tudhat meg rólatok! Soha ne add ki magad neki, ne legyél vele bizalmas!

Egyértelmű, hogy kétszínű, de legalább fel vagy rá készülve.

2019. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nemaRendőrség ***** válasza:
Már ott fura hogy feljön az exe családi beszélgetésekben. Nagyon tapintatlanok
2019. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Mert a nők már csak ilyenek. Kétszínűek. Tisztelet a kivételnek persze.
2019. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos már sok mindent tud rólunk mert párom mindig mindent megoszt vele. Nagyon furcsa ez a helyzet. Legszívesebben kérdöre vonnám de az gyerekes lenne. Ráadásul úgy jönne le, hogy féltékenykedem és az a volt barátnö füleinek maga lenne az édes méz. Remélem nem fog bekavarni de ezekszerint tényleg jobb, ha fenntartással kezelem.
2019. szept. 3. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!