Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miről beszéljek vele, hogy ne...

Miről beszéljek vele, hogy ne tartson unalmasnak, és a barátom maradjon?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy eléggé zárkózott vagyok, nem tudom mit kell mondani és mikor. Az egyik koleszos szobatársammal jól kijövök, ha elmegyünk sétálni beszélgetünk. De amikor visszaérünk, síri csönd és telefont nyomkodunk. Nem tudom, hogy kell ilyenkor viselkedni, miről kell beszélni vagy hogyan. Nem akarom, hogy az első barátom eltávolodjon tőlem (eddig még nem volt senki, aki így foglalkozott velem, így állt hozzám). Ja, és legtöbbször ő hozza fel a beszélgetés témáját, én meg csak hmm aha ja stb., na értitek. Amúgy a "barát" itt nem párkapcsolatot jelent

18/F



2019. szept. 5. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd belejössz. Mondj valamit ki a gondolataid közül. Mesélj az érdeklődési körödről, vagy csak valami érdekes dologról, amiről mostanában hallottál. Vagy kérd ki a véleményét valamiben. Vegyél pár doboz sört.
2019. szept. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs humorérzéked, akkor unalmas leszel.

Ha van, akkor csillogtasd.

Mindenki kedveli azokat, akik viccesek, még akkor is, ha magadból csinálsz hülyét egy poén kedvéért.

Bár előadni tudni kell.

Ki ne szeretné Bajor Imit, ugye.


A napokban történ velem, hogy éjfélkor kiugrottam a családi ház kerítéséhez egy cigire.

Messzebbről, hallom, hogy egy picit becsiccsentett nő jön az utcán miközben telefonál.


- Mooost jööövőőők a tér felééééé

- Itt vaaan a búszmegállóóóó

- Az ember meg itt szíííívja a cigííít (Közben belenézett az arcomba, amolyan "adj már egy cigit" nézéssel)

Mondom neki , hogy hát szívjál Te is.

Pár lépést tovább lépett és megint mondja a telefonba, hogy


- Micsoooda világbaaan éééélünk, az albérletért is szopnom kell, mooost mááár a cigiééér is.


Szerintem suttogva mondhatta a beszélgető partnerének, hogy visszajön, mert a következő amit hallottam, az már az volt, hogy


- JÓÓÓL van naaaa, nem megyeeeek vissza...


Na ezt elmondtam haveri körben, vóóóóóót röhögés. :)

2019. szept. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell mindig beszélni. Miért gondolod így? Főleg introvertáltként erre rohadtul nincs is igényed (elvileg). Valószínűleg össze sem illetek, és ő csak egy haver.


Szóval ha nem megy a beszélgetés, akkor nem kell erőltetni, nyugodtan gubózz be, és töltődj fel magadban 🙂 Akivel összeillesz, pedig soha nem fog kelleni erőltetni a beszélgetést. Ritka, de őket kell keresned, miattok kell megismerned egy rakat embert, mert valahogy meg kell találnod őket.

2019. szept. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélhetsz mindenről, hobbik, mit olvastál éppen, vagy csak random gondolatokról. Aztán ha hasonló személyiségek vagytok, akkor alakulni fog magától a barátság, aztán nem kell majd azon gondolkozni hogy miről beszéljetek.:)
2019. szept. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik. Abban igazad van, hogy nem kell mindig beszélni, de introvertáltként mondom, hogy sokszor van igényem rá, talán azért, mert eddigi életem során még soha nem alakult ki ilyen kapcsolatom valakivel. A többieknek köszönöm a bíztatást.
2019. szept. 6. 07:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3-asnál van a bölcsesség...


Akivel összeillesz, azzal sosem kell erőltetned a beszélgetés.

Ennél jobban ez nem lehet megfogalmazni.

2019. szept. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!