Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan beszéljek vele?

Hogyan beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Egy régi fiú barátomról van szó. Legjobb barátok voltunk sokáig. De pár év múlva bevallotta hogy többet érez. Ez megijesztett. Mondta hogy sejti hogy az egész bukó és nem is akar összejönni velem de a segítségemet kéri hogy kivezessem ebből a reménytelen szerelemből hogy a barátság megmaradjon. Nem tudtam kezelni ezért megszakítottam vele a kapcsolatot. Ez volt 5 éve. 16-17 évesek voltunk akkor. A napokban megláttam az egyik árkádban. Gondoltam odamegyek hozzá hisz 5 éve nem beszéltünk de amikor meglátott eléggé mérges pillantást vetett rám és tovább ment. Szeretnék tőle bocsánatot kérni, hibáztam de hogyan ha nem áll szóba velem?
2018. aug. 18. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen szitu. Csak én voltam a másik fél. Egyszer csak - évek múlva - kaptam egy bocsánatkérést emailben. Jól esett és segített is túl jutni a dolgon.

Ha tudod az elérhetőségét írj neki.

2018. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!