Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehet?

Szerintetek lehet?

Figyelt kérdés

előre le szögezem hogy nem vagyok pedofil se perverz!

na,van egy lány aki 12 éves én 21 vagyok..valahogy elkezdtünk beszélgetni és igen csak értelmes lány, okos, mindenről meg van a véleménye és sok minden más !

rendkívül jó vele társalogni.

Az én korosztályomban nincsenek ilyen értelmes lányok mind ő! (tisztelet a kivételnek) de egy kicsit bizarr vele beszélgetni hogy 12 éves...Szerintetek? lehet egy 12 és egy 21 éves srác között chat "barátság" ?



2019. szept. 5. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Törvény nem tiltja
2019. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a választ! ment a zöld!
2019. szept. 5. 17:37
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, de azért az intimebb témákra ne térjetek rá! Vagy ő vagy a szülei félre érthetik.
2019. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen, de ha tulmennel erzelmileg azon a bizonyos hataron, lszits a kapcsolatotokon, mert bajod lehet belole.
2019. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*lazíts
2019. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg az apukáját, hogy mit szól hozzá, ha az ő rendkívül értelmes 12 éves gyerekével beszélgetsz, csak mert a huszonéves lányok mind butábbak nála..
2019. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Remélem, hogy valami pedofilvadász rendőrrel beszélgetsz. Te beteg vagy.
2019. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon fura...
2019. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 12 éves kislánynak kvára nincs keresnivalója chat oldalakon, pláne olyanokon, ahol jóval idősebb pasasok akarnak beszélgetni vele.

Láttam már ilyenből óriási balhét, nem egyszer lett az ilyen chat barátságoknak nagyon csúnya vége. Én a helyedben nem mennék bele...

Egyébként a helyzet az, hogy nem ő értelmesebb, mint a húszévesek (nem mintha ők nagyon azok lennének), hanem te vagy sokkal gyerekesebb, mint a korodbeliek...

Ja, és mivel lassan elkezd kamaszodni a kislány, te meg idősebb csávó vagy, idővel úgyis beléd fog zúgni, és akkor aztán megnézheted magad. Elutasítod a kora miatt, ő megsértődik, kirakja mindenhova hogy pedofil vagy és zaklattad neten, és paff, vége az életednek, eláshatod magad.

2019. szept. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2019. szept. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!