Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van akinél már eltűntek a...

Van akinél már eltűntek a régi,vagy gyerekkori barátok,senki nem maradt?

Figyelt kérdés
főleg harminc felé már nehéz ismerkedni,meg nincs ott a közös múlt,mint a középsulis barátokkal vagy akár általánosból. van akinél teljesen lemorzsolódtak vagy találkozol még valakivel aki régről ismer téged? ( pl.testvér is)nekem utóbbi egy két évben ritkult,végül megszűntek. tényleg nem rajtam múlt. mesélnél hány éves vagy mióta ismerted őket? és hogyan szűnt meg ęs mi okból? és van hiányérzeted?
máj. 1. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen nekem is így történt. 28 éves vagyok... az általánosból volt 1 cimborám de mióta lett párkapcsolata mintha elvágták volna. Középsuliból senki nem maradt akivel beszélnék...Ez van sajna. Így tengődöm. Nehéz így de már elfogadtam ezt. Van e hiány érzetem? Persze hiányzok bizonyos emberek. De mindenkinek megvan a maga kis élete. Ez van sajna 😔
máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ált. és közép iskola elvégzése után eltűntek. Hozzá teszem akkoriban internetet kevesen ismerték és nem volt annyira fejlett PL: Nem volt facebook,youtube.
máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Általános iskolából senkivel se beszélek már és nem is hiányoznak, középsuliból pedig van pár barátom, akivel ritkán találkozunk és hiányoznak is sokszor. Együtt voltunk koleszosok 4 évig és elég nagy baráti kötelék alakult ki közöttünk, mondhatni testvérek voltunk. Azóta mindenkinek megvan már a saját élete, valakinek családja is, de mindig örömmel gondolok vissza azokra az évekre. (2011-2015)
máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A régiek már nincsenek meg, de vannak "újak" (20-25 éve), velük állandó kapcsolatban vagyok. Középiskolából egy barátnőm volt, de sajnos ő 3 éve meghalt, nagy űrt hagyott maga után.
máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem van egy barátnőm oviból, egy másikat rajta keresztül ismertem meg 19 évesen, és van egy egyetemről. A többiek kikoptak, de őszintén szólva se időm, se igényem nincs többre. Ez így pont jó❤️Fiúbarátnak meg ott vannak az unokatesóim.
máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42 vagyok, nem is igazán volt ilyenem.
máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen kb 32 éves koromra
máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindenki eltűnt, otthon ülnek az asszony árnyékában, még felhívni sem lehet őket :/
máj. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen.


többnyire:

munkahely miatt

feleség, barátnő miatt

gyerek miatt

válás miatt

munkahely miatt

szerető miatt

szülők miatt,

halál miatt


A kollégáim csak kollégák szóval nem opció mint elmenni valahová

Tesóm nincs, 1 szülőm él.

Szóval többnyire ha megyek egyedül megyek mindenhová.

38/f

máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szóról szóra ugyanaz a helyzet, mint a 9-es válaszban,

Testvérem nincs, csak anyám él már. Mindenhová egyedül megyek,több mint hat éve.


F


# 8

máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!