Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy haverom, pasas, de...

Van egy haverom, pasas, de nem a barátom. Igaza van? Szerintem bunkó.

Figyelt kérdés

Mindig azt akarja menjek át hozzá a lakására duncsizni, ő sose jön át hozzám, mert BKV-val 50 perc, ami szerinte sok, szerinte messze lakom (10km) Nekem autóval 20-30 perc.

Egy kis lakásban lakik, ahol semmit nem lehet csinálni. Van egy ágy, TV és ennyi.

Cipőt le az ajtóban és fekszünk az ágyon.... :S Mivel nem vagyok a barátnője nem igazán tudom hova tenni a dolgot. A Tinderes barátnőivel dug ott azon az ágyon.. :S


Mindig mondom találkozzunk a városban, sétálni stb.

Vagy jöjjön át hozzám, én szebb lakásban lakom, sokkal jobban felszerelt.. nálam van wifi, nálam lehet főzni, sütni, edzőterem stb.



Most ki a bunkó?


2019. szept. 13. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy neki fontos, ha az lennél megoldaná. Hagyd.
2019. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, biztos nem járnék át hozzá azért, hogy feküdjek az ágyon. Ha ő se jön, akkor ennyi. De ennek semmi köze a bunkóság fogalmához.
2019. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neki igy kenyelmes ennyit jelent egy havernö. Ettöl még nem bunko csak epp nincs kedve egy havernöi programhoz nala meg celtalan setalni. Ez öt nem vonzza
2019. szept. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"ennek semmi köze a bunkóság fogalmához."


Mihez van köze?

2019. szept. 13. 16:53
 5/8 A kérdező kommentje:

"egy havernöi programhoz nala meg celtalan setalni"


Mi egy havernői program? Fekszünk az ágyán és próbál masszírozni?

2019. szept. 13. 16:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő arra pályázik, hogy valamelyik masszírozgatásnál meg tud dugni, ha nem így lenne és emberként nézne rád akkor csinálna veled normális haveri programot is. Te meg egy súlyos idióta vagy, amiért átmászkálsz hozzá. Ennyire üres az életed, hogy ráérsz ilyen emberekre? 1-1, megérdemlitek egymást.
2019. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkó. Egyszerűen csak nem érdekled őt annyira. Egy nagyon laza haversági köteléknek tűnik ez, amibe te többet akarsz belelátni, pedig nem az.
2019. szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed jól magad vele, akkor egyértelműen szakítani kell ezzel a haverral v akarhogy is hívjuk. Miért szenvedsz vele léányom? :-)
2019. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!