Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez a hármas barátság mennyire...

Ez a hármas barátság mennyire jó így?

Figyelt kérdés
Röviden, én lennék M. Van egy K és L nevű barátnőm, akikkel nagyon jóba lettem a nyáron. Régen L-el nagyon sokat beszélgettem, hívásoztunk, mindent megbeszéltük egymással. Aztán bejött hozzánk K. Nagyon szeretem őt és úgy tűnt minden oké lesz a barátságunkat illetően. Így is volt egy darabig, mind a hárman beszélgettünk, jóba voltunk, hülyültünk, közös programokat szerveztünk. Mostanság viszont K és L nagyon jóba vannak.. Hívásoznak, suliba is többet dumálnak egymással, és az esik rosszul hogy L kevésbé foglalkozik velem mint régen. K-val ugyan úgy jóba vagyok, de úgy érzem már nem olyan L-el a kapcsolatunk mint akkor.. Valamit tudok ez ellen tenni? Vagy csak várnom kell és minden oké lesz idővel? A válaszokat előre is köszönöm.

2019. szept. 28. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes őszintén megbeszélni ami fáj, ami bánt, nem kell várni arra, hogy a másik majd "hátha változik", "hátha kitalálja gondolataidat" stb.
2019. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg, ha igazi barátok akkor meg lehet, ha nem akkor meg legalább kiderül.
2019. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ne mondd meg nekik, hogy neked ez fáj. Próbálj úgy viselkedni mintha semmi se lenne, hagyd, hogy ők keressenek. Ha rájuk erőlteted magad az úgyse olyan mint ahogy szeretnéd. Tapasztalatból beszélek.
2019. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
ketto ember baratsaga mindig melyebb, mint harome. a harmas baratsagok ezert nem mukodnek egyenloen sose. te szivtad most meg, isten lat
2019. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!