Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindig mindenkit megölel a...

Mindig mindenkit megölel a társaságból, kivéve engem. Miért?

Figyelt kérdés

Egy középiskolás lány vagyok, és van egy fiú barátom, akivel tök jóba vagyok. A közös baráti társaságban elköszönés kor, vagy épp találkozáskor mindenkit végigölelget kivéve engem, pedig az elmondása alapján is én vagyok az egyik olyan személy, aki nagyon közel áll hozzá. Még csak azt sem lehet mondani, hogy büdös vagyok, és ezért nem akar megölelni,mert akkor ez másokat is zavarna.


Szerintetek miért lehet az, hogy szinte mindig én vagyok a kimaradó személy?


2019. okt. 2. 07:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Tetszel neki gondolom...
2019. okt. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

#1:

Ha meg sem öleli, hogy a francba tetszhet neki?

2019. okt. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is tetszik neki. A félelem visszafog. Az elutasítástól fél. Csak úgy tudod meg ha őt öleled meg.
2019. okt. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy tetszem neki,mármint elméletileg nem a hozzám hasonló lányok az esetei. Csak fura, mert az elején még megölelt...
2019. okt. 2. 08:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá ilyen viccesen hogy "hát én mér maradok ki? :D" vagy valami hasonló
2019. okt. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert zavarba esik. Nagyon bejössz neki, talán szeret is.
2019. okt. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet be jön neki, én is aki bejon azt nem merem meg ölelni mert félek kicsit és tavolsagtarto vagyok.
2019. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

“ Nem hiszem, hogy tetszem neki,mármint elméletileg nem a hozzám hasonló lányok az esetei. Csak fura, mert az elején még megölelt...”


Valószínűleg adtál valami jelet, amit úgy értelmezett, hogy te többet akarsz tőle, ezért sürgősen befejezte az ölelgetésedet, mielőtt szerelmet vallasz, mert bár barátilag jól megvan veled, szexuálisan nem vagy számára vonzó. De ez is csak tipp, kérdezd meg tőle. Csak legyél felkészülve a válaszra...

2019. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy adtam volna bármilyen jelet, amit úgy értelmezhetett volna. Mármint nekem nem tetszik ő, szóval tudatosan tuti nem. Plusz szerintem ha adtam volna jelet nem esett volna le neki... Konkrétan egyszer elmesélte, hogy egy csaj szerelmet vallott neki, de akkor pont nem esett le neki
2019. okt. 2. 10:47
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Fél, hogy ha leáll taperolni, akkor te beszállsz a #MeToo mozgalomba, és kicsinálod.
2019. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!