Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátnőm folyamatosan...

Az egyik barátnőm folyamatosan arról beszél és szekál mindenkit, hogy ki szűz, meg ki nem, csak szerintem undorító?

Figyelt kérdés

Én 16 évesen vesztettem el, de meg sem mondtam neki, mert akkor én lettem volna a k..rva.


Amikor 17 évesen lett egy pasija, akkor meg mindenkit leszólt, hogy jaj ez még szűz. Meg folyamat erről beszél, ki a fenét érdekel engem, hogy ki szűz, meg ki nem... Folyamatosan ezt kell hallgatnom.


Szerintem nagyon undorító viselkedés, egyszer k..rváz valakit, utána meg gúnyolódik, hogy szűz valaki.


Mondom nem rólam, de párszor kipletykált engem is. Ha beszélek egy sráccal, már a "buli ribije voltam".

Az összes barátomat el akarta távolítani mellőlem.


A pláne meg az volt, mikor tetszettem egy srácnak, megkérte hogy hozzon össze velem, erre direkt hazugságokat állítptt, csakhogy eltávolítsa a srácot. Mert vele nem jött össze és neki kellett volna.


De ez kiakaszt, hogy az összes lányt kibeszéli, magánügy szerintem, meg én sem plakátoltam ki, hogy nem vagyok szűz. Lehet nem is tudnak róla.


2018. okt. 6. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Te őt nevezed barátnődnek? Hagyj fel vele, távolodj el tőle!
2018. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért foglalkozol ilyen emberekkel? Főleg miért hívod őt a barátnődnek?
2018. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
mert egy idióta, azt hiszi attól, mert meg lett dugva már ér valamit, gyerekes ostoba kislány, majd egyszer felnő remélhetőleg
2018. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Lelkileg kompenzálni akar valamit ezzel, vagy nem tudom, miért csinálhatja. A tini korszak nem egyszerű lelkileg egyébként se senkinek.

Kerüld el, ha zavar, hogy más magánügyeivel foglalkozik, amihez semmi köze.

2018. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom most lett az életében aktuális ez a téma, ezért foglalkoztatja ennyire. Amikor én elvesztettem, tudtam, hogy másoknál is aktuális, akkor megbeszéltük kinek milyem élmény volt, de ennyi. Az ő viselkedését én is undorítónak tartom, mégis milyen jogon foglalkozik más magánéletével ilyen szinten?

Szerintem kerüld el, hátha magához tér.

2018. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
22 évesek vagyunk
2018. okt. 6. 20:41
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen már nem itt kéne tartani.. Én azt hittem 16-17 évesek vagytok, ha viszont nem írsz kort, 15 alatt tippeltelek volna.
2018. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt,ilyen ismerősöm,amikot olyan kedve volt ezt pletykálta ki,amikor amolyan más valakit. Gondolom a te "barátnőd" valamilyen ürességet akar pótolni azzal,hogy másokon élezi a nyelvét,ami azt láttatja,hogy ennyi idősen,mennyire buta még. De a másik és ez neked szól 22 évesen miért barátkozol egy ilyen lánnyal? Aö ilyen emberek az életemből mellőztem,vagy rá se hederítettem,mert azzal sak magamat,-úgy mint most te- idegesítettem.
2018. okt. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Uristen amikor olvastam a kerdest azt hittem kozepiskolas lanyok vagytok. Ne baratkozz vele akkor nem kell hallgatnod a hulyesegeit.
2018. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen kicsit se a "barátnőd", inkáb valami rosszakaró tyúknak nevezném. Felejtsd el őt. Ehhez hasonló, undorító emberekkel nem is érdemes szóba állni.
2018. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!