Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőim nélkülem csinálnak...

Barátnőim nélkülem csinálnak programokat. Ez annyira rosszul esik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 25. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Ismerked másokkal. Ők nem a barátaid...
2019. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Veled is csinálnak, vagy csak nélküled? Mi az oka, hogy bizonyos programokra nem hívnak el?
2019. okt. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Mégis mitől tartod őket barátnőidnek? Nem azok.
2019. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Velem is csinálnak elég sokat... És aki privátba írt NEM ÉN PONTOZTAM LE és büszke lehet magára, hogy az anyámat a szájára veszi :)))
2019. okt. 25. 13:31
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha veled is elég sokat csinálnak, akkor mégis miért vagy megsértődve? Ezek olyan programok, amiket te is szeretsz? Csak mert például egy nem túl aktív, nem különösebben természetkedvelő barátnőmet nem fogom elhívni túrázni a hegyekbe, mert ő se élvezné és inkább megyek olyannak aki szeret túrázni. Megkérdezted tőlük miért nem hívnak el, beszéltél velük őszintén? Ha TE barátnak tartod magad akkor ez lenne a minimum. Egy barátság nem arról szól, hogy mindent közösen csinálunk. Nekünk is több fős a baráti társaságunk de nem mindenki van meghívva az összes programra, sose volt még sértődés.
2019. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan hely ahová mindig együtt jártunk. Most lettek új arcok is, ő mennek, engem még csak nem is hívtak
2019. okt. 25. 13:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Ilyenek az emberek
2019. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Arra még mindig nem válaszoltál, hogy mit mondtak, mi ennek az oka.
2019. okt. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

Ha buliról van szó, két oka lehet.

A) Túlragyogod őket, idegesíti őket, hogy melletted jelentéktelenek.

B) Ciki vagy nekik, mert nyomi vagy hozzájuk képest.

2019. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem ennek okát, mert utána csak "kényszerből" hívnának. És alapból szerintem meg szerintem szerintük is egyenrangú mindenki🤷‍♀️
2019. okt. 25. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!