Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek van ilyen barátotok?

Nektek van ilyen barátotok?

Figyelt kérdés
Akinek az üzneteit állandóan várjátok, bármikor beszélgetnél vele hosszasan, évek után is, valamint mindig, minden alkalommal fel tud vidítani?
2019. okt. 30. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt, már nincs :(
2019. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám, hogy folyton várom, hogy írjon, mert az évek során már kialakult, hogy mindig beszélünk, mindig keressük egymást, ha valamit mondani akatunk stb.. tehát kifejezetten nem várom azt, hogy írjon, mert tudom, hogy úgyis írni fog, ha van valami, ahogy én is írok neki. Minden nap beszélünk, így az ilyen mélyebb hosszabb beszélgetések ritkábban, de pont azért, mert minden nap beszéltünk és sűrűn találkozunk is. De ettől függetlenül örülök, ha ír/elhív valahova.


Amit te írsz, az inkább a szerelmesekre jellemző, de elképzelhető, hogy egy friss barátságnál is előfordul valakikkel ez. :)

2019. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen van. De ő megbántott, mert nem hitt nekem és az őszinte szeretetemben. Remélem még beszélünk, mert kedves ember!
2019. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Blade Bone ***** válasza:
Már nincs, mondjuk én csesztem el amit nagyon bánok, és még mindig várom hogy írjon valamikor, de nem tudom miért... Fordított esetben én még ha nagyon haragudnék is rá, akkor sem lettem volna képes kizárni az életemből, mert ennyi év után már ő is a része... De úgy látszik másként vélekedünk egymás fontosságáról, így viszont nincs értelme saját magamat gyötörni, mert jobb ettől úgy sem lesz.
2019. okt. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs.
2019. okt. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Blade bone, engedd el. Nem érdemes várni valakire, akiről tudod, hogy nem fog keresni. Én is zártam már ki embert az életemből és engem is zártak már ki. Így pedig, hogy te vagy a hibás, végképp kár emiatt gyötörnöd magad. Te kéne keresd őt, ha megbántottad, de gondolom ez megtörtént már, plusz gondolom bocsánatot is kértél, ha ez nem elég, akkor engedd el. Vannak olyan sérelmek, amiket nem tudunk vagy nem is akarunk megbocsátani. Reméljük lesz más is, akivel hasonlóan jóban leszel.
2019. okt. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, és nem tudok rá huzamosabb ideig haragudni.
2019. nov. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!