Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Komolyan érdekelne, hogy ti...

Komolyan érdekelne, hogy ti értelmeznétek a barátotok ilyen reakcióját? Többi lent

Figyelt kérdés
Én 39/n, csak barát barátom 41/f. 2 éven keresztül kérés nélkül,viszonylag rendszeresen vittem neki sütit, mert szereti az édességet, én meg szeretek sütni és szívesen tettem. Mindig elfogadta és köszönte. Úgy tűnt örül neki. De tegnap ezt mondta:"A süti nélkül is szívesen találkozom veled. Ha hozol jó, ha nem hozol úgy is jó. Megvagyok nélküle is." Te ebből melyik rész felé hajlanál? Arra, hogy szívesen találkozik veled?Vagy inkább arra, hogy miért ilyen tapló, hogy 2 évig elfogadja a sütit, majd 2 év után a 2+3. mondattal kb. lenézően azt közli, hogy nincs rá szüksége és mondhatni eddig se volt.
2019. okt. 11. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Melyik része nem világos, hogy nem várja el a süteményt, de téged szívesen lát?
2019. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

És a nők érnek előbb, mert érzékenyebbek emocionálisan...


Azt jelenti, hogy téged kedvel és nem csak a sütemény miatt.

2019. okt. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi lenéző, azt mondta, téged értékel, nem a sütit! Ezt inkább bóknak kellene venned.
2019. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39 éves vagy... Nem lehet megérteni, hogy kedvel Téged, és nem csak úgy értékel, mint a cukrász mestert a szomszéd utcából? Nem tapló. Érthető a válaszom?
2019. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!