Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hiányzik ennyire?

Miért hiányzik ennyire?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, megfogott a személyisége mert hozzám hasonló, hogy őszinte legyek egy ideje a nap 24 órájából 15-öt is van hogy ő jár a fejemben, nem tudok magamon kiigazodni, csak érzem hogy hiányzik, várom hogy láthassam.

Mit tudnék tenni hogy ez az érzés ''csillapodjon''?



2019. nov. 9. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a szerelem ^^
2019. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod, hogy ez csillapodjon, ez egy jó érzés. Tudja, hogy ennyire kedveled?
2019. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mert ennek egy rosszabb oldalát (is) tapasztaltam, ami nem volt túl jó.

Említettem már neki hogy kedvelem, szóval ha úgy vesszük tudja.

Csak tényleg ez nálam olyan 'érzelmi hullám'.

Van hogy boldoggá tesz, de van hogy kikészít hogy nem tudok nem rá gondolni, és ezért szeretném megtalálni ezt az arany középutat.

2019. nov. 9. 22:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt akkor csillapodna, vagy legalábbis más minőségben lenne jelen, ha viszonzásra találnának az érzéseid.


Ha tényleg el akarod folytani, akkor viszont hasznos, ha nem látod őt, nem beszélsz vele, megszakítod a kontaktot. Nagy tudatosság és önuralom kell ahhoz, hogy a gondolataidat irányítsd, de sokaknak megy, és a figyelem elterelése is segít, szóval kösd le magad koncentrációt igénylő tevékenységekkel. Ráadásul idővel úgyis elmúlik a 15 órás rágondolás, ezt nemrégiben megtapasztaltam.

2019. nov. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tekintve hogy nagyon fontos nekem semmiképp nem szeretném megszakítani vele a kapcsolatot, örülök hogy megismertem, csak igen, közben kissé összezavart.
2019. nov. 10. 12:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont egyelőre ez marad, mármint a rágondolás, nem tudsz ellene tenni, vagy fokozódik vagy alábbhagy idővel, attól függően, hogy a lány mit hogyan áll hozzá(d). Szerelmes vagy. :)
2019. nov. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát, igen majd látom hogy alakul ez a jövőben.

Mindenesetre köszönöm szépen hogy írtál! ;)

2019. nov. 10. 19:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Majd írjál, hogyan alakult, kíváncsi vagyok. :)
2019. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!