Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy esemény ahova nem...

Van egy esemény ahova nem akarok elmenni de a barátnőm nagyon akarja hogy elmenjek Mit tegyek? Nem érezném jól magam ott de ezek után lelki ismeret furdalás lenne nekem ha nem mennék viszont semmi kedvem hozzá és fizetős is.

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szereted? Hát akkor nyilván menj el vele.
2019. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen esemény?
2019. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy buli és igen szeretem .
2019. nov. 16. 12:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Mérlegelni kell és dönteni úgy, hogy legyen benne kompromisszum.

Ha a barátnőm elakart menni bevásárolni vagy megnézni valami filmet a moziba, de engem ez nem érdekelt, elmentem vele azért. Nem nagy dolog. Viszont volt egy drága koncert, amiért utazni is kellett és nem szerettem a zenekart. Erre nem mentem el. És nem is volt belőle gond.

2019. nov. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, eldöntöd. Vagy a barátnődet helyezed előbbre, és kibírod a kedvéért, akármennyire is sz**ul érzed magad, vagy pedig magadat helyezed előbbre, és megmondod neki, hogy ne haragudjon, de neked nincs kedved és nem szeretnél menni. Ennyi.

Én megérteném az utóbbit, nem szeretném senkire rákényszeríteni, hogy egész este ott kínlódjon mellettem egy bulin, amin nem is akar ott lenni. Semmi értelme nem lenne, ő se érezné jól magát, meg én se.

Persze lehet, hogy a te barátnőd nem lesz ilyen megértő, és megsértődik meg behisztizik.

De ha elmész vele a buliba, és egész este szenvedsz meg duzzogsz, akkor is ugyanúgy sértődés és hiszti lesz a vége.

2019. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel a " Barátok, barátságok" kategóriába írtad, a válaszhoz tudni kellene, hogy a baráti barátnődről van szó, vagy párkapcsolatról beszélünk?

Első esetben nem mennék, a másodikban igen.

2019. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!