Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te mit tennél ha az egyik...

Te mit tennél ha az egyik legjobb barátnőd elfelejti a születésnapodat?

Figyelt kérdés

2017. márc. 31. 14:41
 1/8 anonim válasza:
Semmit.szerintem nem felejtette el.csak azt szeretné hogy te azt hidd.aztán meg majd este jön a meglepi.nekem is így volt.
2017. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem pár hete szándékosan nem köszöntött meg azóta is,de játékfelkéréseket tudott küldeni aznap az interneten.Azózta rájöttem nem a barátnőm,hanem egy szimpla ismerős csupán.És nem először játssza ezt el velem.A te eseted lehet más, várnék néhány napot,ha semmi,legközelebb én se köszönteném.
2017. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
32%
jah ne haragudj azt hittem Ma van a születésnapod.akkpr viszont tényleg nem a barátnőd.ilyen fontos eseményt nem szokás elfelejteni.😦
2017. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Akarja tudni? Ha igen, gondolom megkérdezi s elmondom. Egyébként semmit.
2017. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivan? Ez csak szerintem nem egy nagy dolog? Engem az lepne meg ha valaki nem felejtené el. Ez lányoknál ilyen hatalmas véteknek számít? Csak mert így fiúknál "ki nem szarja le" kategória a spanok közt :D
2017. márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Előző napokban már megjegyeztem, hogy "ja pénteken szülinapom lesz", eléggé rosszul esik, hogy nem jegyezte meg. Névnapja, szülinapjakor, karácsonykor stb. mindig nagyon készültem neki valami egyedi meglepetéssel, talán emiatt is bánt a dolog jobban.
2017. márc. 31. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én középkori eszközökkel kínoznám meg!
2017. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem nemrég volt, hogy elfelejtettem az egyik legjobb barátnőm szülinapját. szörnyű volt, mert totál kiment a fejemből. más a suli fele lement, mire eszembe jutottt, de akkor már nem birtam rávenni magam hogy mondjam neki. csal napokkal késöbb csináltunk neki valamit(mert nem csak én felejtettem el). előfordul, hogy tul sok minden va az ember fejében, és aznap nem néz naptárt, és azt sem tudja hogy hanyadika van vagy ilyesmi... nem azt mondom, hogy nem volt bunkó, biztos nagyon rosszul is esett, de van ilyen. lehet hogy csak késön kapcsolt, és már nem meri utólag mondani.. :/
2017. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!