Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak egy ilyen lánnyal?

Mit csináljak egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm (én is lány vagyok, nem partnerről beszélek), akit gyerekkorom óta ismerek.

Nem ő a legjobb barátnőm, de időről időre mindig feltűnik az életemben.

Még gyerekként nem tűntek fel a dolgai, de utólag visszagondolva már akkor is kihasznált.

Ilyen dolgai voltak/vannak: hozzájuk sose mehetünk, mert anyukája nem szereti a vendégeket. Vicces, hogy az enyém sem, emiatt sokszor volt konfliktusom miatta, ha idejött.

Sokszor ajánlottam emiatt, hogy üljünk be a városba valahova, de az meg azért nem volt jó, mert mindig azon kaptam magam, hogy én fizettem mindent, mert neki sose volt pénze, amit előtte elsírt, én meg megszántam.

Persze soha semmilyen formában nem kaptam vissza.

Ha én nem értem rá a megfelelő időpontban, mindig én voltam a hibás, ellenben még olyan találkozónk nem volt, aminek az időpontját ő ne rakta volna át legalább kétszer.

Emiatt a sok fejfájás miatt egyszer már kiadtam az útját, de kb. egy év múlva valahogy visszakönyörögte magát, és úgy állította be a dolgokat, hogy még én éreztem magam szxrul.

Azóta is ugyanaz a helyzet.

Mit tegyek? Szeretném, ha nem keresne, de nem akarok kegyetlen lenni.


2019. nov. 26. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts meg vele minden kapcsolatot!


Akármilyen nehéz,máshogy nem fog menni!


Az ilyenek csak a koporsóban fognak megváltozni,amikor oszlásnak indulnak!

2019. nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy megmaradsz baleknak, vagy kirúgod az életedből. Nem veszed észre, hogy csak lábtörlőnek használ? Ő nem ad semmit, elvár mindent, konfrontálódni nem lehet vele, te peidg nem tudsz tőle megszabadulni, mert nem akarsz "kegyetlen" lenni?


"Emiatt a sok fejfájás miatt egyszer már kiadtam az útját, de kb. egy év múlva valahogy visszakönyörögte magát, és úgy állította be a dolgokat, hogy még én éreztem magam szxrul."


Ajánlott olvasmány: [link]


Csak hogy tudd. Nem csak olyan pszichopata létezik, aki véres emberi veséket zabál nagyszemű babbal, vagy bozótvágóval hadonászik. Rengeteg olyan pszichopata létezik, aki a mindennapokban egy bűbáj, egy kis tündér (pasiban is!), de valójában a velejéig rohadt. Elszívja a lelkierődet, rámászik a pénztárcádra, az életedre, és teszi ezt úgy, hogy a végén azt veszed észre, hogy még te vagy a "kegyetlen", hogy nem mered őt kirúgni.


Ha nem szeretnéd, hogy keressen, akkor szakíts meg vele minden kapcsolatot, és ha azt érzed, hogy lelkileg nem tudsz tőle megszabadulni, akkor menj el egy pszichológushoz. Pár alkalom, és segít a gyomot kiegyelni a lelkedből.


Ps: Gyanítom, hogy a közeli hozzátartozóid között akad egy párja ennek a nőszemélynek, azért nem tudsz tőle megszabadulni.

2019. nov. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek, hogy tényleg pontot kell tennem ennek a "barátságnak" a végére.
2019. nov. 26. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem jó technológia, hogy te akarsz tőle szabadulni, látod visszatért. Neked kell tenned, mondanod ami társaságodat kellemetlenné teszi számára, hogy ő fusson tőled és ne te tőle. Ha folyamatosan kisebbíted őt elöbb-utóbb eltakarodik az életedből, de gondold át, mert ki tudja miért sodorta az élet újra hozzád.
2019. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hidd el, nem létezik olyan dolog, amivel őt el lehetne tántorítani tőlem.
2019. nov. 27. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!