Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! Barátkoznátok egy ilyen...

Fiúk! Barátkoznátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Barna, hosszú hajú, Barna szemű, elég alacsony, 160 cm. Mosolygós kerek,pofival rendelkező.


Legtöbb valakivel kedves aranyos. Próbál mindenkinek segíteni, sajnos elég naiv. Másokra nagyobb tekintettel van, mint magára, utálja megbántani az embereket.


Szinte mindig mosolyog, akkor is, ha szomorú, nagyon igényli a szeretetet, és ad is belőle bőven ő is.


Ha valakit szeret, legyen az barát, vagy szerelem, bármit képes megtenni a másikért.


Nagyon izgulós természetű vagyok,szeret fotózni emberek illetve természetfotót.El lehet, velem hülyéskedni. Társaság kedvelő ember vagyok!Nem vagyok valami,nőies öltözködés terén,legtöbbször farmert hordok nagyon ritkán szoknyát. Pirulós természet vagyok.Nem sminkelem magamat.Dilis,vagyok és örült imádok mások agyára menni,de hát nem tudok mit csinálni én így élvezem az életemet.Nagyon hamar meglehet bántani,de hamar meg is bocsájtok.



2019. szept. 21. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, barátkoznék. Te barátkoznál dagi pasival?
2019. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ha ismernék ilyen lányt akkor barátkoznék vele.
2019. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni, mások nem tölthetnek gondolatokat a fejedbe...
2019. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Személy szerint nagyon is barátkoznék, imádom az ilyen pozitív kisugárzású, odaadó emberek társaságát. Viszont sajnos ahogy észrevettem, az emberek (vagy legalábbis a lányok) egy idő után úgymond "kinövik" ezt a fajta viselkedést, és akarva-akaratlanul is besavanyodnak, megkomolyodnak. Leginkább tizenéves korukig tudják ezt az életszemléletet tartani.

A világért se akarlak megsérteni, de jól saccolom, hogy te sem múltál még el 20 éves?? Én örülnék a legjobban, ha tévednék, de van egy olyan sejtésem, hogy nem fogok :/

2019. szept. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. szept. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha van közös témánk akkor igen.
2019. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Igen

17/F

2019. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha általánosba jársz csak szólok, hogy szinte szöges ellentétek vagyunk és sok fiúbarátom van, van az oszt. Ban egy hozzád hasonló lány, barátnői is alig akadnak,mem hogy fiúbarátok. A fiúk a haverjaikkal szívatják egymást,beszólnak, röhögnek.. nem veszik ezeket komolyan,viszont te könnyen megsértődsz,de ők nem fognak a bocsánatodért esedezni. Még sorolhatnám, de nem vagy túl ideális fiú havernak. Persze idősebb,érettebb fiúknál talán igen, de te inkább barátnőnek (marmint h egy palinak a csaja vagy xd) való vagy. Nemtudom,de szerintem ez így van.
2019. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen
2019. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!