Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ennyi sok életunt...

Miért van ennyi sok életunt ember?

Figyelt kérdés

Életre vágyok, szórakozni szeretnék, mélyeket beszélgetni az életről, megismerni a másik ember érzéseit. Közösen nevetni és programokat csinálni.de ehelyett azt érzem, mindenki magába van fordulva. Az egyetem jól indult, kedvesek voltak az emberek, sikerült is összebarátkozni egy csomó mindenkivel, de azt érzem, hogy ez kevés. Mintha mindenki a saját világában élne, és abból nem hajlandó senki sem kimozdulni. Az igaz, hogy pár lánynak van barátja, komoly kapcsolata, ezért nem fontos nekik annyira a barátkozás, de sok mindenki más csak úgy elvan. Sehová nem szeretnének jönni, iszonyat ritkán, bennem pedig pörög a vágy arra, hogy megismerjek új embereket, hogy élményeket szerezzek, hogy átéljek új érzéseket és dolgokat. De semmi. Tényleg ilyen lelketlenek az emberek? Értem hogy fáradság, meg meló, meg egyebek, de az életbe kell valami különleges is, amitől nem lesz szürke és sivár. Vagy én akarok túl sokat? Vagy én vagyok olyan szerencsétlen, akit ezek a jó dolgok elkerülnek?

Fiatal egyetemista lány vagyok, és azt érzem, hogy hétvégén otthon kell lennem, mert senki nem akar semmit csinálni, vagy túl elfoglaltak. Én nem így akarom elpazarolni a fiatal éveimet, ugyanakkor nekem is van dolgom, de pörgök és van motivációm.

A pasizás ugyanilyen, alapvetően szerintem szép lány vagyok, és ezt nem felvágásból írom, csak reálisan ítélem meg magam, mert tulajdonképpen a huszonéves srácok nem mernek lépést tenni. És nem bennem van a hiba. Úgy érzem, hogy amikor látom a szimpátiát magunk között, akkor hirtelen befordulnak. És eltűnnek, és nem értem, miért. Arra is gondoltam, vajon sok vagyok-e, de ezt nem hiszem, mert tudom, milyen az, amikor sok valaki és azt én is elkerülöm. Van pár ember, akik elviselhetetlenek, unalmasak, életuntak, csak panaszkodni tudnak, és elegem van.

Velem van ez így vagy általánosan is ez jellemző?

Mit lehetne tenni, hogy más legyen a helyzet?


2019. nov. 29. 03:57
 1/7 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
4%

De mi akadályozz meg benne, hogy szórakozz?


Kerüld azokat az embereket, akikkel nem jössz ki és keresd azok társaságát, akikkel igen. Előbb-utóbb fogsz találni magadnak valót.

2019. nov. 29. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert ez már lassan 1-2 éve így van.
2019. nov. 29. 05:02
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Csinálhatsz egyedül is programot, nemt udom van -e bármilyen hobbi, ami érdekelne, amivel kapcsolatban például csoportokat tudsz keresni közösségi oldalon, új ismerősöket szerezhetnél.
2019. nov. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Hanyszor megfogalmazodott mar bennem ugyanez a kerdes az egyetemen toltott eveim alatt...most az utolso felevemben jarok, es egyszeruen olyan befasultak az engem korulvevo emberek, hogy kezdem en is atvenni ezt, pedig en nem ilyen ember vagyok. A kezdeti lelkesedes nalunk is megvolt, szunetekben sokat dumaltunk, kimentunk kajalni, elmentunk ide-oda, de aztan ahogy teltek a honapok, azt vettem eszre, hogy az emberek csak bejonnek orara, aztan huznak is haza, mintha csak gyorsan le akarnak tudni az orakat, es menni vissza a sajat kis eletukbe. Orak elott a tanarra varva mindenki a telojat baxtatja depis, unott fejjel, senki nem szol senkihez, rettentoen nyomaszto a hangulat. Nem banom, hogy iden vegzek, es utana valami ujba kezdek, kellenek az uj ingerek nekem is, mert a vegen ettol leszek en is depis :) nalunk egyedul az erasmusosok visznek egy kis szint az eletbe :)



F/24

2019. nov. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen szakra jársz?
2019. nov. 29. 06:22
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szörnyű nagy probléma. Tényleg,nagyon sajnàllak.
2019. nov. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Mo.-n gyakori egymás b×a miatt. Mint akik unatkoznak. Meg az állandó másikkal való foglalkozás miatt.
2019. nov. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!