Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi idő lehet míg ezen is...

Mennyi idő lehet míg ezen is túlteszem magam?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 hónapom különösen tele volt rossz eseményekkel.

Meghalt egy családtagom, kínoztak a múltbéli hibáim, stb.

Nagyon fontosak számomra a barátok, már az a néhány aki van, mert itt egy másik probléma hogy elég gyakori a barátaim 'elvesztése'. Legutóbb egy olyan személyt ismertem meg aki tényleg sokat jelentett, talán ő volt az ok hogy elkezdtem kilábalni ebből a depressziós időszakból, kezdtem kicsit jobban lenni, erre most ez a személy teljesen eltűnt, nem tudom elérni, meg semmi.

Úgy érzem kezdődik minden elölről, hogy hamarosan megint szembe kell néznem azokkal amikkel régen.

Volt szorongós időszakom, napi szinten gyötört pánikoltam, izzadtam, nehezen vettem a levegőt, téveszmék jutottak eszembe. Ezt azt hiszem leküzdöttem, viszont néhány hete ami előjött ez a folytonos nyomasztó érzés, enni is kevesebbet tudtam, alig volt kedvem valamihez, volt hogy le kellett feküdnöm és pár perc elteltével azt vettem észre hogy zokogok, volt amikor csak könnyeztem de az a lelki fájdalom pokoli volt.

Szóval próbáltam erőre kapni most, csak nem értem miért tűnt el az a barátom, pont most, hiszen ő is tartotta bennem a lelket valamilyen szinten.

Attól tartok már el se tudom érni, mit és hogyan csináljam hogy ne essek vissza megint ebbe a helyzetbe?

Szeretném előre is megköszönni annak aki ad néhány tanácsot.



2019. dec. 2. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szakember (pszichológus) segítsége nélkül - a magad erejéből - aligha tudsz lábra állni.
2019. dec. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!