Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak olyanok, akik itt a...

Vannak olyanok, akik itt a gyakorin szereztek barátokat?

Figyelt kérdés
Akik itt ismerkedtek össze és mély barátság, esetleg szerelem szövődött belőle.
2019. dec. 12. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Én itt ismertem meg a mostani páromat :)
2019. dec. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez szuper, örülök és gratulálok Nektek! ❤
2019. dec. 12. 13:40
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Két barátot ismertem meg itt. A párom nem itt, egy online játékban ismertem meg. A jövő év első napján leszünk 5 és fél éve együtt, az idei utolsó napján pedig másfél éve házasok.
2019. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Pár éve igen, megismertem egy lányt, kiderült, hogy hasonló az érdeklődési körünk, és egy városban lakunk. Találkoztunk néhányszor, megismertem a baráti társaságát is, programoztunk, de sajnos valamiért megszakadt a kapcsolat. Nem haragban váltunk el, egyszerűen csak elfoglaltak lettünk szerintem, pedig jól indult.
2019. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Én is itt ismertem meg a párom :)
2019. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyszerű, akkor mégsem olyan haszontalan ez az oldal, ahogy sokan állítják, és aki keres, az talál(hat)
2019. dec. 12. 14:33
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Anno. megismertem itt egy lányt, nagyon jó barátok voltunk, de aztán nagyon elszúrtam a dolgot.
2019. dec. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Itt barátkoztam össze egy lánnyal kb 4 hónapja. Minden nap írunk egymásnak messengeren azóta is.
2019. dec. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

"Nagyszerű, akkor mégsem olyan haszontalan ez az oldal, ahogy sokan állítják, és aki keres, az talál(hat)"


Az oldal nem társkeresésre való, szóval nem lehet haszontalan. Haszontalan annak, aki információt szerezne és nem kapja meg a válaszok alapján.


Nekem például hasznos. Van 1-2 kérdés, amire még nem kaptam választ, de az esetek többségében tényleg nagy segítséget nyújt, hogy amit nem tudok és összetettebb, hogy Google-ben megkeressem vagy a Google találatai ellent mondanak egymásnak azt itt érthetően megfogalmazzák.

2019. dec. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ha úgy vesszük, találtam, de kiderült, azok se valami mély barátságok voltak. Legalább egy pár napig/hétig maximum volt egy beszélgetőtársam, de kb. ennyi.
2019. dec. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!