Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan szereztek neten...

Ti hogyan szereztek neten barátokat?

Figyelt kérdés

Néha szoktam gondolkozni azon, hogy régen nagyon sok emberrel beszélgettem msn-en és sok barátom lett de nem emlékszem, hogy hogyan. Már egy jóideje nem ismertem meg új embereket pedig szeretem az érzést amikor valakivel pár órányi beszélgetés után úgy érzem, hogy már évek óta ismerjük egymást. És itt nem fiúkra gondolok, hanem lányokra.

Nem akarom, hogy töröljék a kérdést ezért ne reklámozzatok oldalakat (esetleg privátban).

19/L


2016. júl. 18. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:

nem fiúkra :(

mára elég az internetböl.

2016. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogy
2016. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy csomó emberrel elkezdtem beszélgetni itt, miután valamiért egy-egy jó válasz után írtunk egymásnak üzenetet. És amúgy véletlenül mindig lányok, én meg fiú, hű de jó dolgom van :D Mondjuk aztán szerintem ilyen netes barátságoknál tök mindegy a nem.
2016. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lyofej wok. Ugy. ;$$$
2016. júl. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
húha én a páromat is ott ismertem meg. illetve még van 1-2 ember akivel éveken át tartottam/tartom a kapcsolatot. csak úgy, fórumon, ez az amaz. :D
2016. júl. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy fórumon ismertem meg három lányt, kettővel még mindig beszélek. Közülük az egyikkel napi szinten, de sajnos nem találkoztunk a távolság miatt (is), meg egyikünk sem lép.

Én úgy barátkoztam össze velük, hogy láttam a kommentjeiket, amiből szimpatizáltunk és elkezdtünk beszélgetni. Kiderült, hogy mennyi közös van bennünk és ez össze is köt velük a mai napig.

2016. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!