Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Furanak erzitek, ha valaki...

Furanak erzitek, ha valaki tokeletesnek tart titeket rovid ismeretseg utan?

Figyelt kérdés
Velem nemreg fordult elo egy ilyesmi szitu. Ismerkedtem egy lannyal es par feluletes beszelgetes utan kijelentette, h en tokeletes vagyok a szamara es nagyon szeretne velem beszelgetni. Es hogu o meg sose talalt ilyet, mint en. Na most ez nekem elsore fura, mert nem vagyok tokeletes es kicsit sok. Nektek is az lenne, vagy en reagalom tul? (Bar regen neztem egy videot ahol azt mondtak, h a szociopatak szeretnek rogton az elejen agyon dicserni meg magasba emelni, lehet ez is befolyasolja a velemenyem)
2019. dec. 13. 18:16
 1/9 gublug ***** válasza:
100%

Ez nem fura, hanem felszínes és felelőtlen.

A könnyelműség bűn - Csögyam Trungpa.

2019. dec. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem volt amikor alja réteggel hozott össze a sors. Egyböl mondta, hogy atyaég, màr messziröl, amikor meglatott, ahogy érkezem, tudta, hogy nincs esélye ilyen nönél.


Nekem az ellenkezöje a fura. Amikor egy talj parasztnak nem tünik fel, hogy a sajàt körzetében keresgessen màr, ne engem zaklasson.es ez a jellemzöbb.


En màr tisztelem azt ez miatt, aki kapasbol tudja mi van, ugy nez ki ehhez is IQ kell mert kb 100 bol 1 aki képes arra hogy làssa a szakadékot köztünk.

2019. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ellenkezője szokott velem megtörténni. Hülyének, ostobának zéznek, aztán mikor kiderül, hogyaz ellentéte vagyok, akkor jön a döbbenet, néha fenéknyalizás..stb.
2019. dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
#2 jó nagy fátyol kell majd erre az arcra ha valaki véletlenül úgy dönt, hogy oltárhoz vezet... :D
2019. dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elmúlik. Az ismerkedés elején előfordult már velem is olyan, hogy irreálisan "jobbnak" képzeltem valakit, mint valójában volt. Itt a jobb inkább annyit jelent, hogy hozzám illő. Felszínes beszélgetések voltak, olyan témákban amikben nagy volt közöttünk az egyetértés. Ez alapján valamiért elkezdtem azt képzelni, hogy valószínűleg minden másban is egyezik az ízlésünk stb. Később kiderült persze, hogy nem ilyen egyszerű a dolog.
2019. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat igen, a masodikra egy oriasplakat is keves lesz fatyolnakXD kicsit bekepzelt a holgyike. Nem arrol van szo, hogy kinezetre. De barmit mondtam neki magamrol neki az tokeletes volt es el volt tole ajulva. Es nekem ez ami furi
2019. dec. 13. 18:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem beképzeltsegböl irtam!

Egy fogatlan tajszolasos bokavillantos feketekörmü 6 emelis miböl gondolja azt hogy összeillik egy teljesen mas kaliberrel??

Nem en vagyok a bekepzelt hanem sokan vannak eltévedve.


Gondolom azok mondjàk h en lennék bekepzelt akik tinderen siman ellapoznak tök atlag csajokat is.

2019. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jó a bige, akkor verd be neki minél többször, amíg tetszel neki.
2019. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert A, nem vagyok az; B, kevésbé ismer jól rövid idő alatt.
2019. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!