Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szeretném azt hogy...

Miért szeretném azt hogy mindenkinek én legyek a legfontosabb?

Figyelt kérdés
De ez már szerintem beteges és tudom hogy nem kellene ezt éreznem de mikor valamelyik barátnőm egy másik barátnőével van akkor úgy érzem hogy őt jobban szereti mint engem ezt akarom hogy mindenki velem érezze magát a legjobban, azis rosszúl esik ha nélkülem mennek valahová és azon gondolkozok hogy engem miért nem hívtak. Tudom hogy a barátaimnak a szüleik a legfontosabbak és nem én ezis rosszúl esik pedig tudom hogy nem kellene ezt éreznem. Azt még hozzá teszem hogy nagyon önbizalom hiányos vagyok minden téren, lehet ez az oka?

2019. dec. 16. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet ez , BIZTOS!!

Plusz arra is gondolok,hogy kisgyermekként háttérbe voltál szorítva. Valamiért kevesebb figyelmet kaptal mint kellet volna. De azt tudnod kell ,hogy azért mert epp nem veled vannak a barátaid vagy nem téged hívnak , még szeretnek.

2019. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez lesz az oka. Nekem is volt egy ilyen időszakom, de kijöttem belőle amikor rájöttem, hogy csak magamra számíthatok. Te is fogadd el, hogy az embereknek ma már csak a felületes barátság fontos, az igazi nem, mert azzal foglalkozni is kell és akkor neked is jobb lesz.
2019. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miert ki vagy te? Az atya úristen? :D :D :D

Amugy lehet.

Mindnyájan azok lehetünk.

2019. dec. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen,ez az önbizalomhiány miatt van,és sajnos csak pont az ellenkezőjét fogod kiváltani vele.


Ismerek ilyen embert.Egyszerűen hisztizni kezd,ha pár percre is akár úgy érzi,hogy ő nem fontos.


Nagyon sajnálom szegényt,de akkor is irritáló,amit csinál...


Legyél magadnak a legfontosabb.Úgyis egyedül csak te magad leszel ott magadnak életed kezdetétől a legvégéig

2019. dec. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!