Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tul sokat kerek a barataimtol?

Tul sokat kerek a barataimtol?

Figyelt kérdés

Tul sok az, hogy ne kessenek fel oranal tobbet, amikor nincs komoly indokuk, vagy hogy amikor este 9kor talalkoznank, akkor ne 11 utan irjanak, hogy akkor tali.


Hogy megkerdezzek hogy vagyok, hogy sikerult a vizsgam, hogy emlekezzenek dolgokra amik velem tortennek.


Hogy ne csak akkor beszeljunk amikor en keresem oket, es ne csak akkor talalkozzunk amikor en "konyorgok"?


Hogy legalabb annyit odavessenek facebookon, hogy boldog karacsonyt?


Ez tenyleg tul sok? Tenyleg en vagyok a szemet, ha szova teszem a dolgokat?


2019. dec. 24. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj, hogy ők nem a barátaid :(
2019. dec. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Felszínes embereknek nincs barátja.

Nem tudom miért hívőd őket barátaidnak. Úgy érzed, azok? O.o

2019. dec. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azert mert nincs mas az eletemben. Teljesen egyedul nem akartam maradni, de ugy latszik ez lesz belole, amig uj embereket nem talalok.
2019. dec. 24. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:
"Ne keressenek fél óránál többet, ha nincs komoly indokuk", de azért keressenek. Kedves.
2019. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 olvasd mar el rendesen legyszi. Kesseneket irtam es nem keresseneket.
2019. dec. 24. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Ú, tényleg. 2020-tól te ékezeteket használsz, én meg figyelmesebben olvasok, jó?
2019. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!