Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Pszichopata (szó szerint)...

Pszichopata (szó szerint) főnökkel meddig lehet bírni?

Figyelt kérdés

Nulla empátia, az emberekkel ugy beszél mint egy darab sz..ral, csak tárgyként kezeli.


Jól fizet, gondolom azért hogy kompenzáljon az embertelen bánasmódja miatt, ám minden nap úgy megyek haza mint aki golyót akar repíteni saját fejébe.

Még a barátnőmmel sem tudok figyelmes lenni már annyira kiégetett ez az állat, barbár tuskó.


2019. dec. 30. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Kötelező ott dolgoznod, ugye? >:)
2019. dec. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire erős az idegrendszered.
2019. dec. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig. Felmondás.
2019. dec. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudod nem olyan könnyű azért állast találni frissen végzetten manapság. Nem válogathattam.
2019. dec. 30. 12:10
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

"A kérdező kommentje:


Tudod nem olyan könnyű azért állast találni frissen végzetten manapság. Nem válogathattam."


1.: Üdv a valódi, melós világban!


2.: Sereg, zsaruk? Mindig kell ember!

2019. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyit biztosan nem ér, hogy belebetegedj. Lehet, hogy nem hullik az öledbe egy jó állás, de azért lehet találni, esetleg kevesebb pénzért. Vagy annyira tetszik a pénz, akkor meg a)befogod a füled és lepereg rólad, tudod, hogy benne van a hiba és meg se hallod b)kikéred magadnak ezt a stílust,beszólsz neki, ennek szintén két kimenetele lehet, vagy ő mond fel vagy visszafogja magát, mert látja, hogy veled nem lehet. Ebből a kínálatból válaszd az egyiket, de semmiképp ne idegeskedj rajta, és vigyázz a barátnődre meg magadra is, mert ti értékesek vagytok.
2019. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én felmondtam.


Hiába fizet jól, ha közben meg az életed xar!


Mindig van másik, ami lehet nem fizet jól, de nem is betegít meg....

2019. dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Oké, nem válogathattál, elfogadtad.

És mi tart vissza attól, hogy mellette keresgélj jobbat?

2019. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Én két évig bírtam, mert muszáj volt, de úgy kicsinált, hogy soha többé nem kaptam munkát. Te keress azonnal egy melót szép csendben és húzz onnan!
2019. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem rabmunkahelyi főnöködről van szó, akkor felmondásodig, ha mégis, szabadulásodig.
2019. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!