Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megtartanátok a barátod/barátn...

Megtartanátok a barátod/barátnőd titkát? (Lent)

Figyelt kérdés
Ha a barátod/barátnőd egy pszichopata lenne aki este elmegy valakit megölni majd rajtakapod valahogy, akkor megtartanád a titkád vagy elmennél a rendőrségre.

2018. szept. 28. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Rendőrség.

Mivel a következő gyilkosságban már bűnrészes lennék a szimpla hallgatással is.

Nem tudnék elszámolni amúgy sem a lelkiismeretemmel, hogy közvetetten miattan halt meg valaki.

2018. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hogyan lehetne egy ilyen ember a barátom, de ha mégis az lenne, akkor szerintem jelenteném. Főként mások érdekében, mert így még életeket is menthetnék. Segíteni azért nem akarnék rajta, mert ha rájönne arra, hogy én tudom a titkát, akkor könnyen lehet, hogy következő este én leszek az áldozat. De akkor is nagy az esélye, ha jelenteném. Ugyanis ha olyan lenne ez a barát, akivel napi szinten beszélek meg járkálok a városban, akkor valószínűleg rám fogná azt, hogy jelentettem és bosszúból ismét én lennék az áldozat. Viszont az én életem csak egy, ha viszont nem teszek valamit, akkor jóval több ember fog távozni tőlünk.


Szóval röviden: Igen. Elmennék a rendőrségre aztán lesz ami lesz.

2018. szept. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Jelenteném,főleg mert félnék hogy én vagyok a kövi.

Ha az utóbbi lehetőség nem következhetne be,szerintem inkább beszélnék vele.

2018. szept. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nahát, itt mindenki beköpné a barátját! De igaz is, aki képes embert ölni az később simán ellened fordulhat. Például, ha már "rajtakaptad" tehát a közelben voltál, akkor lehetséges, hogy más is rajtakapta illetve látott téged is, tehát ő már azt mondaná a rendőrségnek, hogy ti ketten voltatok ott! És ilyenkor a kedves barát könnyen magával ránthatna, hogy te is benne voltál.

Egyszóval, aki gyilkolni akar, az ne mondja el senkinek valamint tegye úgy, hogy még a legjobb barátja se kapja rajta!

2018. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
titoktartásért cserébe megölhetne nekem valakit
2018. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!