Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felnőttként hol szerezzen...

Felnőttként hol szerezzen barátokat az ember?

Figyelt kérdés

Középiskolás barátságaim széthullottak, nagyon ritkán beszélek velük, mégritkább, hogy találkozok valakivel onnan. Munkahelyen, bár néha elmegyünk iszogatni a kollégékkal, de onnan sem mondanék senkit barátnak. Nincs olyan ember az életemben, legyen az fiu vagy lány, tökmindegy, akire ráírhatnék bármikor, hogy igyunk meg valamit, meg tudnék vele beszélgetni bármiről.


23/F


2020. jan. 10. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen szabadidős tevékenység során, sport, hobbi. Vagy ha van kutyád, akkor a kutyasétáltatás is jó, vagy a kutyasuli.
2020. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok ezzel. Próbálkozok neten, de hamar elhal, ami meg az utcán köttetik, az olyan, hogy ha összefutunk akkor beszélünk mint a barátok, de amúgy nem keressük egymást.
2020. jan. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MrPifta ***** válasza:
0%
boltban/buszon/utcán megszólítasz valakit, aztán talán barátság is kialakulhat.
2020. jan. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is mondjuk egy kutya nem rossz ötlet, a sétáltatás közben sok ismerősre lehet szert tenni a kutya által.

De tényleg jó ötlet a sport pl. konditerem. Ott is biztos bele lehet futni normális emberekbe. Lehet valamelyik kollégád jár valamilyen ilyen helyre, együtt elmész vele, aztán meg majd alakul.

Esetleg valamilyen klubba elmenni pl. gamer klub. A fecebookon is vannak csoportok, ahol pl. ha szeretsz túrázni, lehet csatlakozni túrákhoz v. jobb időben kajakozni. Az ilyen alkalmak is jók a kapcsolatépítésre.

2020. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Én járok konditerembe már fél éve, de senkihez nem tudtam közelebb kerülni sajnos, nem úgy megy az hogy odamegyek valakihez akit látok sűrűbben a teremben, és elkezdek vele beszélgetni miközben ő levegőt alig kap, két gyakorlat között.
2020. jan. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen ez sajnos így van. Ha szeretnél írj rám 🙂
2020. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!