Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitcsinaljak ha van egy...

Mitcsinaljak ha van egy baratnom kb 8 eve ismerem mar sulibol nagy baratok voltunk de mar nincs kedvem hozza. De nemakarom csak ugy lekoptatni. Hogy adjam a tudtara h en mar ellennek magamnak is?

Figyelt kérdés
idegesitenek a szokasai is mar pl ugyerzem vannak helyzetek amikor leszegyenit esku. (baratsag 2 lany)
2020. jan. 13. 21:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

A barátság többek között arról is szól - helyesbítek: kéne szólnia - hogy kitartunk a másik mellett jóban-rosszban. Ilyen egyszerűen nincs, hogy már nincs kedved hozzá, ez nonszensz. Ezek szerint ez sosem volt barátság, vagy csak egyoldalú.


Ha tényleg ki akarod dobni, mint egy zsák szemetet, akkor legen vér a pucádban, és tedd ezt nyíltan, köntörfalak, mismásolás meg hazugságok nélkül. Persze tudom: az kényelmetlen.

2020. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sose tudtam megtartani a barátaim. Egyre több időt hagytam a talik között míg nem a dolog elhalt. Így lehet csinálni. Más kérdés hogy nem érdemes. Most így harmincas éveimben full barátok nélmül.....őszintén bánom hogy nem becsültem meg őket
2020. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
"Nincs kedvem hozzá" "lekoptatni"..."idegesítenek a szokásai" "szégyenít"...Jézusom. Inkább az a szégyen,ahogy beszélsz róla ennyi év után és még "nagy barátságnak" hívod. Hát részedről elég vérszegény volt ez a nagy barátság,ha itt tartasz.
2020. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem az CSAK HA ÉN MÁR NEM ÉRZEM?! Van olyan baratom akivel igaz a baratsagunk de vele akirol most beszelek nem!:)
2020. jan. 13. 21:59
 5/24 A kérdező kommentje:
BIROM HOGY ITT MINDENKI AZTHISZI EN VAGYOK A SZAR ALAK! SOSEM PREFERALTAM A HABIS BARATSAGOKAT ES PONT EZERT AKAROK LEPNI!!!! Mert mar beleuntam!!!!!!!
2020. jan. 13. 22:02
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

Jó,mert szerinted a "nincs kedvem hozzá" kifejezésből azt szűrjük le,hogy ő volt a szemét? Ha választ akarsz,akkor legalább fejtenéd ki,mert így csak találgathatunk.

Amúgy meg normálisan beszéld meg vele,hogy már nem egészen eveztek egy csónakban. Véletlenül se szó nélkül lépj le,mert az oltári nagy parasztság lenne,tapasztalatból mondom.

2020. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%

amúgy ha egy toxikus kapcsolatról van szó, akkor elég ha nem keresed az ember társaságát. kettőn áll a vásár, szóval az nem reális, hogy megszakítasz egy kapcsolatot, és csá. szóval visszaválaszolsz ha rád ír, viszont ha lehet akkor nem vele lógsz, és mondjuk ha talizni akar, azt mondod hogy nem érsz rá. saját tapasztalatból kb. egy hónap és lekopnak.

amúgy én rosszabbul fogadnám, ha direktbe megkapnám, hogy gáz vagyok, meg nem akarnának többet velem találkozni. mármint teljesen jó megoldás nincsen erre, de szerintem szemtől szembe ez sokkal jobban fáj. másrészt lehet, hogy csak most vagytok más hullámhosszon. viszont ha most megmondod, hogy ez így teljesen off, akkor teljesen elveszíted az esélyét, hogy később barátok legyetek, vagy legalább jóban.

2020. jan. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Valami jó tipp?
2020. jan. 14. 00:05
 9/24 anonim ***** válasza:
52%
Mekkora életvezetési tanácsadók vannak itt. Nekem is voltak sok éves barátságaim, szerettem veluk lenni, mindent együtt csináltunk, őszintén mindent jónak éreztem. Aztan ahogy idősödtem változtam. Celjaim voltak, komolyodtam, máshogy tekintettem a világra. Ők pedig ugyanolyanok maradtak, gimis fruskák. Én pedig borzasztóan éreztem magam velük.
2020. jan. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szia Rozi! Bocs, de már nem akarok veled barátkozni, unom a fejed. Csá.
2020. jan. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!