Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy 8dikas aki tetszik....

Vics20 kérdése:

Van egy 8dikas aki tetszik. Van barátnője, de attól függetlenül még flörtölösen néz rám.6dikas vagyok. Félek hozzá oda menni meg ilyesmi. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
"8. -os" "6. -os"
2013. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
oké.értelmes válasz? Mert már unom hogy mindenki olyan okosnak érzi magát hogy nyelvtan tanároskodjon!
2013. okt. 22. 21:24
 3/11 Blackmetalmate666 válasza:
Ha pontosan azt teszed amit mondok, beléd fog szeretni: éjfélkor meggyújtasz egy gyertyát, 3-szor elmondod a nevét, megiszol egy üveg kannás bort, és megeszel 3 kg kenyeret, aztán 10-szer homlokon vered magad és kiugrasz az ablakon.A hatás garantált!
2013. okt. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
De jo is volt regen, amikor nem csak melegedni jartunk nyelvtanorara....
2013. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kannás bor??? aha,hát oké. Nézzétek a hireket benne leszek. Estleg értelmes válaszok?
2013. okt. 22. 21:30
 6/11 anonim válasza:
Általános.. A 7-8. évesek előszeretettel flörtölnek kislányokkal 5.-6.-asokkal. Szerelemre esély? Lehet elszomorítalak, de nagyon kevés van. Főleg hogy te maradsz általánosban mikor ő a sok r*banc közt lesz középsuliba. Oda mehetsz hozzá dumálni, attól nem kell félni. De mondom csak aranyos lányt lát benned maximum. Ez van sajnálom. Jöhet a lepontozás.
2013. okt. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tevetke ***** válasza:
Offolok, de emlékeim szerint nekünk úgy tanították, hogy pont és kötőjel ilyen formában (ahogy írta pl az első válaszoló) nem állhat egymás után. Nekünk úgy tanították, hogy vagy pont vagy kötőjel. De javítsatok ki, ha rosszul tudom... :)
2013. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

és gondoljatok bele! ezek után nem is akarják kötelezővé tenni a nyelvtan órákat! na akkor mi lesz?

amúgy meg csak bolondít, ne is foglakozz vele!

meg amúgy honnan gondolod hogy "flörtösen" néz? én a te korodban még nem ismertem ilyesmit, nálunk bámulásnak hívták az ilyet:D

2013. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
akkor bámul:D de igy oldalra nyutja ki a nyelvét. alapból kedvesen,meglepetten szokott nézni,de volt már másra is példa
2013. okt. 22. 22:09
 10/11 Blackmetalmate666 válasza:
Miért mi bajod a kannás borral? :D Amúgy szerintem se sok esélyed van a gyereknél.De ha nem akarsz odamenni beszélni vele akkor mit vársz tőle?Az egyik félnek nyitni kell a másik felé.
2013. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!