Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyetem után van még esély...

Egyetem után van még esély igazi barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudtam kialakítani az egyetem alatt egy jó baráti társaságot, akikkel el tudok menni bulizni meg iszogatni. Egyedül meg elég fura lenne beállítani bulizni. Munkahelyen kívül nem nagyon van olyan élethelyzet, ahol azonos emberekkel vagy hosszabb ideig egy helyen, szóval eléggé kevés esélyt látok. Középiskolai barátságaimből semmi nem maradt, eddigi munkahelyeimen is eléggé távolságtartóak voltak az emberek, szóval nem tudom mennyi esélyem van így.
2020. jan. 14. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy esetleg?
2020. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vmi tarsas hobbid nincs? Csapat sport? Tanc? Gamer kozosseg? Hobby szineszet? Nezelodj neten probalj ki uj dolgokat amiket tobb emberrel csinalhatsz, hamar talalsz egy ket embert akkor onnantol konyebb lesz.
2020. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 totesq válasza:
26%
Nagyon kicsi rá az esély de nagyban függ attól hogy Te hogy állsz a dolgokhoz illetve az emberekhez.
2020. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, budapesti
2020. jan. 14. 22:31
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem már egyetemen sincs rá esély. Oké, hogy találsz olyan haverokat, akikkel eljársz iszogatni, de ők is mikor hétvégén hazamennek, akkor találkoznak a valódi barátaikkal, akikkel bölcsőde óta jóban vannak.
2020. jan. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó le lett pontozva, de én is ezt tapasztaltam, hogy az egyetemen sem lehet már úgy barátkozni. Társaságfüggő, de nehéz.
2020. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

Egyébként nekem egyetemen sem sikerült.


Haverok persze vannak, megosztjuk a jegyzeteket/jegyzőkönyveket stb egymással, de semmi komolyabb.


Persze mindenkinek másképp alakul az élete, nekem a személyiségem is kicsit hibás ebben, illetve a személyes gátjaim.


19F (másodéves)

2020. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem is hozzátesz a rossz személyiségem, mivel nehezen nyílok meg sajnos mások előtt. Igazából nagyobb társaságban van az inkább, 1-2 emberrel simán elbeszélgetek kötetlenül, de ahol több ember van egyszerűen leblokkolok...
2020. jan. 15. 22:15
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg ha ennyire lehetetlen, akkor mindenkinek csak általános iskolai haverjai vannak? Azért az sem túl valós. Sokan nem is mennek egyetemre, nekik életük végéig a gimis barátaik maradnak az egyetlen társaságuk?
2020. jan. 16. 22:14
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Ez baromság, vannak olyan emberek, akik népszerűbbek, jobban megnyílnak, könnyebben kezelik az emberi kapcsolatokat, idegen szóval extrovertáltak. Nekik általános iskolában is lesz társaságuk és egyetemen is.


Egyetemre az ember meg jó esetben nem azért megy, hogy ismerkedjen, hanem hogy tanuljon.

Persze ez nem zárja ki a barátkozást, de nem ez az elsődleges cél.

2020. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!