Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért baj, ha barátkozni...

Miért baj, ha barátkozni szeretnék, nem pedig nyitott könyv lenni?

Figyelt kérdés

Szívesen beszélgetnék lányokkal, viccelődnék, "csacsognék". Olyan nem-fontos dolgokról. Csak azért beszélgetni, hogy beszélgessünk, nem pedig azért, hogy párt találjunk egymásban.

Cserébe azt várnám, hogy nekem is, neki is vannak/lehetnek olyan témák amiket mem, vagy még nem érintünk.


És ez helyett, van a kor-lax-kép hármas, utána meg a sosem válaszolunk többé. De hát enélkül nem lehet?


F



2020. jan. 19. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem baj. Csak megfelelő partnert kell hozzá találni. Aki mindjárt képet akar, sőt, a kép alapján dönti el, hogy hogyan tovább, az valószínűleg sokkal fontosabbnak tartja a külsőségeket, mint te, lehet, valószínű is, hogy inkább csak a kirakatba kellene neki valaki, nem igazán rád kíváncsi.
2020. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,én is kifejezetten ilyen beszélgetőpartnert keresek. Én gyerekkorom óta jobban kijövök a fiúkkal,de ma már nehéz úgy beszélgetni egy sráccal,hogy vagy a kívülállók,vagy ő maga ne bélyegezne meg,hogy biztos többet akarok.
2020. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó hogy ti is hasonlóan gondolkodok, ez egy kis erőt ad. Már csak azt nem tudom hogy akik máshogy gondolkodnak, azoknak hogy adhatnám át udvariasan ezt. Megsérteni nem szeretnék senkit. De azt se szeretném feladni, hogy ilyen igényem van :)
2020. jan. 20. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:

"akik máshogy gondolkodnak, azoknak hogy adhatnám át udvariasan ezt"

Azoknak mi értelme lenne átadnod? Olyanokat keress, akik ugyanúgy gondolkodnak, mint te.

2020. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megelőztél utolsó,én is ezt akartam írni. Szerintem azt az energiát,amit a máshogy gondolkodókba belefeccölnél,azt fordítsd arra,hogy hasonló gondolkodásúakat keresel. Most vagy az számít,hogy tényleg megfeleljen az elvárásaidnak (mert biztos van olyan is),vagy az,hogy mindenáron átformálj valakit,aki nem olyan. Nagyon nem mind1.
2020. jan. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az átformálással eleve jobb nem is foglalkozni, mert csak az idő megy vele feleslegesen. Mindenki olyan, amilyen, megváltozni nem fog - ebből kell kiindulni. Ha kell, kelljen úgy, ahogy van. Ha nem tetszik, lapozzál.
2020. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, jó amit írtok, eszerint fogok eljárni
2020. jan. 21. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!