Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van egy könyv ötletem de...

Van egy könyv ötletem de szerintem simán bekattanhatnak tőle a gyengébb jellemű nyitott emberek, írjam meg?

Figyelt kérdés
Nem szándèkoznèk pènzt csinálni belőle, de úgy èrzem meg kell írnom. Az Interneten szabadon terjedhetne pdf formátumban ingyen. De szemèly szerint rettenetesen gonosznak tartom ezt a könyvet.
2016. dec. 24. 14:49
1 2
 1/14 anonim válasza:
44%

Ha tényleg jó a' kiadókat keressed a pdf-en nincs szerzői jog vaki más címen eladja és jól learatja a' babérokat !

Írd meg és a' kiadóhoz menj életed végéig megélhetsz belőlle !

2016. dec. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Karenjeans87 válasza:
64%
Részt vehetnél a Piros pöttyös aranymosás regénypályázatán. A publio.hu-n ingyenesen kiadhatnád. Ha klassz könyv, ne rakd fől ingyen, mert ellophatják!puszi szép karácsonyt!:)
2016. dec. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megfontolom bár, pszihológiai alapon valódi veszèlyeket hordoz a könyv. Garantált rettegèst ès szorongást. Olyanra írtam ami "belemászik" a fejekbe.
2016. dec. 24. 15:07
 4/14 PresidentEvil ***** válasza:
81%

.

"simán bekattanhatnak tőle a gyengèbb jellemű nyitott emberek"

"rettenetesen gonosznak tartom ezt a könyvet"

"Olyanra írtam ami "belemászik" a fejekbe"


Először is írd meg azt a könyvet, de legalábbis egy részletet mutass, hogy meggyőződhessünk arról, van-e benne valami. Ne azt a részletet tedd fel, amitől elmegy az ember esze és száraz bejglivel kezdi el mészárolni a szomszédságot, csak egy olyat, amiből láthatjuk, milyen a stílusod. Naponta jópár "olvasd el a könyvem/milyen a blogom"-tipusú kérdés kerül fel ide, a legnagyobb részük olyan, mint amilyennek az ember előre gondolná. Tucat. Felkeltetted az érdeklődésemet, de lehet, hogy ezzel rosszul jártál, mert most már várok valamit.

2016. dec. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is szívesen beleolvasnék egy részletbe, mert erősen kételkedem a művedben.
2016. dec. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kèrek egy hetet kedves válaszolók. Privátban megkapjátok.
2016. dec. 24. 21:20
 7/14 anonim ***** válasza:
Várom!
2016. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Kedvelem a merész könyveket.
2016. dec. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Jöhet nekem is !
2016. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Engem is érdekelne a könyv :)
2016. dec. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!