Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok mondani valami jó...

Tudnátok mondani valami jó ajándék ötletet egy Lánynak? Valami frappáns különleges kene, mar teljesen kifogytam az ötletekből. Szombaton lesz a szulinapja.

Figyelt kérdés

2020. jan. 22. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Aztán hányadik?
2020. jan. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerinted hogyan lehet frappáns ajándékot javasolni valakinek, akiről mi semmit nem tudunk?
2020. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

aha. barbibaba. jaaaa hogy nem 3 éves lány? ó bakker, akkor 25? vagy esetleg 16? végülis ja, teljesen mindegy :)


remélem érezted az iróniát.

2020. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a barátnőmnek múlt héten vettem ajándékba egy szuper színes kis határidőnaplót. Év eleje van, még tudja használni egész évben, és tudom hogy szeret rajzolgatni jegyzetelgetni stb.

csak egy ötlet…

2020. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az élmény festés 8-58 éves kor között bejön a nőknek/lányoknak és ha még nem volt, akkor különleges élmény.


Mi itt szoktunk: [link]

2020. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Szerezz neki egy autogramot egy olyan énekestől, zenekartól akiket nem szeret. Ezen tuti meglepődik.


Csinálj neki egy válogatás kazettát. (ha nem nagyon szereted az is elég ha csak egy régi kazira ráírod, hogy: Válogatás kazetta. Úgysincs mibe lejátssza)


Írj neki verset, novellát. (regényre már nincs idő)


Vedd meg neki a kedvenc könyved.


Vedd meg neki a kedvenc filmed. (bár itt megint felmerül miben játssza le)


Esetleg egy ládányi gyökérzöldséget + 1 gumikesztyűt + síkosítót is adhatsz neki.


De ha tudod mit szeret akkor akár adhatnál neki valami olyant is ami érdekli is.

2020. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vibrátor? Örülne neki szerinted?


Na, még mindig nem tudunk róla semmit sem.

2020. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elnézeeest, igazatok van😅elfelejtettem oda irni,hogy most lesz 17 éves.De azert koszi igyis,jókat nevettem.
2020. jan. 23. 14:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Mozijegy, parfüm, könyv, ezüst nyaklánc.
2020. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, mit vettél?
2020. febr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!